Informace o Aparthotel Milenij

Vítáme Vás na stránce Aparthotel Milenij na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Aparthotel Milenij, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Aparthotel Milenij, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Aparthotel Milenij.

  • Aparthotel Milenij

Aparthotel Milenij Baška Voda - Pensionhotel - HotelyAparthotel Milenij Baška Voda - Pensionhotel - HotelyAparthotel Milenij Baška Voda - Pensionhotel - HotelyAparthotel Milenij Baška Voda - Pensionhotel - HotelyAparthotel Milenij Baška Voda - Pensionhotel - HotelyAparthotel Milenij Baška Voda - Pensionhotel - HotelyAparthotel Milenij Baška Voda - Pensionhotel - HotelyAparthotel Milenij Baška Voda - Pensionhotel - HotelyAparthotel Milenij Baška Voda - Pensionhotel - HotelyAparthotel Milenij Baška Voda - Pensionhotel - HotelyAparthotel Milenij Baška Voda - Pensionhotel - HotelyAparthotel Milenij Baška Voda - Pensionhotel - HotelyAparthotel Milenij Baška Voda - Pensionhotel - HotelyAparthotel Milenij Baška Voda - Pensionhotel - HotelyAparthotel Milenij Baška Voda - Pensionhotel - HotelyAparthotel Milenij Baška Voda - Pensionhotel - HotelyAparthotel Milenij Baška Voda - Pensionhotel - Hotely
Název:  Aparthotel Milenij
Ulice:  Setaliste K. Kresimira IV 5
Město:  21320 Baška Voda
Okres:  Makarská riviéra
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrronlarzhja

Rychlý popis

Tento moderní hotel se nachází na úpatí hory Biokovo a nabízí přímý přístup na pobřeží, plážový bar a restauraci s terasou, ze které je výhled na ostrovy Brač a Hvar. Všechny apartmány v Aparthotel Milenij jsou vybavené klimatizací a satelitní TV. Ve všech je prostorný obývací prostor s pohovkou a dobře vybavená kuchyně s jídelním stolem. Ve většině pokojů je v koupelně masážní vana, ale hosté mohou relaxovat také v hotelovém wellness centru s vířivkou, saunou a posilovnou. Hosté se dostanou z hotelu podchodem na pláž nebo se mohou posadit u bazénu a vychutnat si osvěžující drink na sluneční terase restaurace. Moderní restaurace Milenij Aparthotel nabízí bohatý výběr jídel středomořské kuchyně, mezinárodní speciality a kvalitní vína. Kontinentální, anglická nebo americká snídaně jsou k dispozici, stejně jako za příplatek polopenze a plná penze. V hotelu je také pizzerie, TV místnost a internetová kavárna.


Důležité informace

Platí se v hotelové recepci v chorvatských kunách (HRK) v závislosti na aktuálním směnném kurzu platném v den platby.

Zajímavosti v okolí

Brela3 kmBrela Makarska
Makarska9 kmMakarska riviéra
Bol27 kmBol Chorvatsko
Podstrana36 kmPodstrana San Antonio Hotel
Gradac42 kmGradac pláže
Split45 kmSplit ubytování
Hvar46 kmHvar lezení
 
 
facebook g+ twitter