> > > Pharos Hvar Hotel

Informace o Pharos Hvar Hotel

Vítáme Vás na stránce Pharos Hvar Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Pharos Hvar Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Pharos Hvar Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Pharos Hvar Hotel.

  • Pharos Hvar Hotel

Pharos Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyPharos Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyPharos Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyPharos Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyPharos Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyPharos Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyPharos Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyPharos Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyPharos Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyPharos Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyPharos Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyPharos Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyPharos Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyPharos Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyPharos Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyPharos Hvar Hotel - Pensionhotel - HotelyPharos Hvar Hotel - Pensionhotel - Hotely
Název:  Pharos Hvar Hotel
Ulice:  Ulica Dinka Kovačevića 10
Město:  21450 Hvar
Země:  
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Moderní Pharos Hvar Bayhill Hotel nabízí pestře zařízené pokoje, venkovní bazén a bar a moderní restauraci, která nabízí mezinárodní a místní pokrmy. Nachází se v odlehlém borovém háji a byl kompletně zrekonstruován v roce 2016. Zdarma je i vysokorychlostní Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování má klimatizaci, satelitní TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní schránku a psací stůl. V koupelně je sprcha, toaletní potřeby zdarma a fén. Venkovní bazén je obklopen středomořskou vegetací a má terasu s lehátky, kde si hosté mohou vychutnat osvěžující koktejl z nedalekého baru u bazénu. V deisgnově zařízené lobby je mediální stěna a rušný bar. V okolí Pharos Hvar Bayhill lze provozovat řadu aktivit jako šnorchlování, plachtění, tenis nebo jízdu na kole. Nejbližší letiště je ve Splitu, kam se dostanete trajektem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Zajímavosti v okolí

Hvar504 mHvar lezení
Bol21 kmBol Chorvatsko
Podstrana37 kmPodstrana San Antonio Hotel
Split38 kmSplit ubytování
Trogir42 kmTrogir památky
Seget Donji43 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica43 kmSeget Vranjica dovolená
Brela46 kmBrela Makarska
Marina47 kmMarina jachting
Makarska50 kmMakarska riviéra
 
 
facebook g+ twitter