> > > Aparthotel Pharia

Informace o Aparthotel Pharia

Vítáme Vás na stránce Aparthotel Pharia na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Aparthotel Pharia, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Aparthotel Pharia, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Aparthotel Pharia.

  • Aparthotel Pharia

Aparthotel Pharia - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pharia - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pharia - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pharia - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pharia - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pharia - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pharia - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pharia - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pharia - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pharia - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pharia - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pharia - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pharia - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pharia - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pharia - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pharia - Pensionhotel - HotelyAparthotel Pharia - Pensionhotel - Hotely
Název:  Aparthotel Pharia
Ulice:  Majerovica bb
Město:  21450 Hvar
Země:  
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Aparthotel Pharia se nachází pouhých 50 metrů od pláže. Nabízí moderní, stylové pokoje s výhledem na Jaderské moře nebo na okolní pole a olivovníky. Hosté si mohou denně vychutnat bohatou snídani formou bufetu a na konci dne relaxovat na velké terase v zahradě. Pharia Aparthotel nabízí 24hodinovou recepci a bezplatné veřejné parkoviště. Centrum Hvaru, kde je mnoho kaváren, barů a restaurací, se nachází 15 minut chůze podél pobřeží.


Důležité informace

Ubytování se v hotelu platí v místní měně podle směnného kurzu platného v den platby. Při platbě v místní měně nebo kreditní kartou můžete zaznamenat rozdíl v ceně ubytování způsobený změnami směnného kurzu.

Zajímavosti v okolí

Hvar928 mHvar lezení
Bol21 kmBol Chorvatsko
Podstrana36 kmPodstrana San Antonio Hotel
Split38 kmSplit ubytování
Trogir41 kmTrogir památky
Seget Donji42 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica43 kmSeget Vranjica dovolená
Brela46 kmBrela Makarska
Marina46 kmMarina jachting
Makarska50 kmMakarska riviéra
 
 
facebook g+ twitter