> > > Hotel Podstine

Informace o Hotel Podstine

Vítáme Vás na stránce Hotel Podstine na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Podstine, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Podstine, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Podstine.

  • Hotel Podstine

Hotel Podstine - Pensionhotel - HotelyHotel Podstine - Pensionhotel - HotelyHotel Podstine - Pensionhotel - HotelyHotel Podstine - Pensionhotel - HotelyHotel Podstine - Pensionhotel - HotelyHotel Podstine - Pensionhotel - HotelyHotel Podstine - Pensionhotel - HotelyHotel Podstine - Pensionhotel - HotelyHotel Podstine - Pensionhotel - HotelyHotel Podstine - Pensionhotel - HotelyHotel Podstine - Pensionhotel - HotelyHotel Podstine - Pensionhotel - HotelyHotel Podstine - Pensionhotel - HotelyHotel Podstine - Pensionhotel - HotelyHotel Podstine - Pensionhotel - HotelyHotel Podstine - Pensionhotel - HotelyHotel Podstine - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Podstine
Ulice:  Podstine bb
Město:  21450 Hvar
Země:  
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Podstine se nachází v klidné a odlehlé zátoce s vlastní pláží, uprostřed palem a borovic, a nabízí wellness centrum a venkovní bazén. V hotelové restauraci si pochutnáte na výborné kuchyni a relaxovat můžete v baru s výhledem na Paklené ostrovy. Cena zahrnuje i parkování. Tento elegantní hotel stojí 15 minut chůze od centra města Hvar a nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV, minibarem a bezplatnými toaletními potřebami. Wi-Fi lze zdarma využívat ve vstupní hale. Ve wellness centru je k dispozici posilovna, vířivka a finská sauna, stejně jako různá ošetření těla a masáže. V bezprostřední blízkosti najdete potápěčské centrum a k tenisovým kurtům dojdete za pouhých 10 minut. Pro milovníky vína může Hotel Podstine zajistit u místních vinařů soukromou degustaci vín. Na recepci si lze rezervovat výlety na ostrovy Vis (se Zelenou jeskyní) a Biševo (s Modrou jeskyní) nebo do městečka Bol. Hotel Podstine nabízí také půjčení lodí, jízdních kol a koloběžek, stejně jako kyvadlovou dopravu z letiště ve Splitu na ostrov Hvar. Pokud na místo připlujete na plachetnici, lze zajistit kotviště.

Zajímavosti v okolí

Hvar2 kmHvar lezení
Bol21 kmBol Chorvatsko
Podstrana36 kmPodstrana San Antonio Hotel
Split38 kmSplit ubytování
Trogir41 kmTrogir památky
Seget Donji42 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica42 kmSeget Vranjica dovolená
Marina46 kmMarina jachting
Brela47 kmBrela Makarska
 
 
facebook g+ twitter