Informace o Hotel Marinko

Vítáme Vás na stránce Hotel Marinko na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Marinko, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Marinko, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Marinko.

  • Hotel Marinko

Hotel Marinko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Marinko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Marinko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Marinko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Marinko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Marinko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Marinko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Marinko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Marinko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Marinko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Marinko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Marinko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Marinko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Marinko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Marinko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Marinko Zadar - Pensionhotel - HotelyHotel Marinko Zadar - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Marinko
Ulice:  Vladana Desnice 18
Město:  23000 Zadar
Okres:  Zadar okres
Kraj:  Zadarská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1992 Kč
75 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrronlarzhja

Rychlý popis

Hezký Hotel Marinko ve stylu vily má vynikající polohu v turistickém komplexu Borik, pouhých 200 metrů od malebné pláže v Zadaru a 100 metrů od přístavu. Hotel Marinko se může pochlubit především restaurací, ve které můžete ochutnat čerstvá jídla typické dalmatské kuchyně včetně ryb, mořských plodů, masa a těstovin. K jídlu se nabízí široký výběr prvotřídních vín. Pro vaše pohodlí je zde hlídané parkoviště a ochotní zaměstnanci hotelu vám budou vždy plně k dispozici. Některé pokoje prošly v lednu 2014 renovací a mají nově zařízení. V okolí na vás čeká mnoho sportovních a zábavních zařízení.


Důležité informace

Pokud plánujete přijet mimo provozní dobu recepce, informujte prosím Hotel Marinko předem.

Zajímavosti v okolí

Zadar3 kmZadar Chorvatsko
Sukošan13 kmSukošan apartmány
Privlaka17 kmPrivlaka u Zadaru
Biograd na Moru29 kmBiograd na moru kemp
Karin Gornji34 kmGornji Karin apartmány
 
 
facebook g+ twitter