Afrika > Tunisko > Mahdia > Primasol El Mehdi

Informace o Primasol El Mehdi

Vítáme Vás na stránce Primasol El Mehdi na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Primasol El Mehdi, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Primasol El Mehdi, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Primasol El Mehdi.

  • Primasol El Mehdi

Primasol El Mehdi Mahdia - Pensionhotel - HotelyPrimasol El Mehdi Mahdia - Pensionhotel - HotelyPrimasol El Mehdi Mahdia - Pensionhotel - HotelyPrimasol El Mehdi Mahdia - Pensionhotel - HotelyPrimasol El Mehdi Mahdia - Pensionhotel - HotelyPrimasol El Mehdi Mahdia - Pensionhotel - HotelyPrimasol El Mehdi Mahdia - Pensionhotel - HotelyPrimasol El Mehdi Mahdia - Pensionhotel - HotelyPrimasol El Mehdi Mahdia - Pensionhotel - HotelyPrimasol El Mehdi Mahdia - Pensionhotel - HotelyPrimasol El Mehdi Mahdia - Pensionhotel - HotelyPrimasol El Mehdi Mahdia - Pensionhotel - HotelyPrimasol El Mehdi Mahdia - Pensionhotel - HotelyPrimasol El Mehdi Mahdia - Pensionhotel - HotelyPrimasol El Mehdi Mahdia - Pensionhotel - HotelyPrimasol El Mehdi Mahdia - Pensionhotel - HotelyPrimasol El Mehdi Mahdia - Pensionhotel - Hotely
Název:  Primasol El Mehdi
Ulice:  Rue de la Corniche
Město:  5100 Mahdia
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1101 Kč
42 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithurubgrotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Primasol El Mehdi typu all-inclusive se nachází 2 km od centra letoviska Mahadia a 50 metrů od soukromé pláže, která se rozkládá přímo naproti hotelu. Hotel El Mehdi poskytuje širokou paletu typů pokojů zařízených klimatizací a vlastním balkonem nebo terasou. Součástí hotelu Primasol El Mehdi jsou 4 restaurace podávající speciality tuniské a mezinárodní kuchyně. Kromě možnosti bezplatného používání lehátek a matrací na pláži i u bazénu mají hosté k dispozici 2 venkovní bazény, 2 bazény pro děti, krytý bazén a vířivku.


Důležité informace

Za platbu kreditní kartou, vč. zálohy ve výši ceny za 1. noc, se účtuje 3% příplatek. Jméno hosta na rezervaci musí být shodné se jménem na kreditní kartě použité při rezervaci. Při check-inu je třeba předložit kreditní kartu použitou k rezervaci. Vaše záloha bude účtována na kreditní kartě společností „e-rev UK Ltd“, která jedná jménem hotelu a na vašem bankovním výpisu se objeví jako „e-rev ltd“. Upozorňujeme, že hotel Primasol El Mehdi neubytovává nesezdané páry. Všechny manželské páry by měly při příjezdu předložit platný oddací list.

 
 
facebook g+ twitter