Evropa > Chorvatsko > Karlovacká župa > Karlovac okres > Drežničko Selište > Bungalows Korana - Campsite Korana

Informace o Bungalows Korana - Campsite Korana

Vítáme Vás na stránce Bungalows Korana - Campsite Korana na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Bungalows Korana - Campsite Korana, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Bungalows Korana - Campsite Korana, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Bungalows Korana - Campsite Korana.

  • Bungalows Korana - Campsite Korana

Bungalows Korana - Campsite Korana Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyBungalows Korana - Campsite Korana Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyBungalows Korana - Campsite Korana Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyBungalows Korana - Campsite Korana Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyBungalows Korana - Campsite Korana Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyBungalows Korana - Campsite Korana Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyBungalows Korana - Campsite Korana Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyBungalows Korana - Campsite Korana Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyBungalows Korana - Campsite Korana Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyBungalows Korana - Campsite Korana Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyBungalows Korana - Campsite Korana Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyBungalows Korana - Campsite Korana Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyBungalows Korana - Campsite Korana Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyBungalows Korana - Campsite Korana Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyBungalows Korana - Campsite Korana Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyBungalows Korana - Campsite Korana Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyBungalows Korana - Campsite Korana Drežničko Selište - Pensionhotel - Hotely
Název:  Bungalows Korana - Campsite Korana
Ulice:  Plitvička Jezera
Město:  53231 Seliste Dreznicko
Okres:  Karlovac okres
Kraj:  Karlovacká župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithurubgdaslhrrotrnlzhja

Rychlý popis

Bungalows Korana je situován na ploše 35 hektarů a nachází se 8 km severně od národního parku Plitvická jezera zapsaného na seznamu světového dědictví UNESCO. Kemp má bufetovou a à la carte restauraci s letní terasou, bar a obchod. Wi-Fi a parkování jsou k dispozici zdarma. Malebné dřevěné bungalovy jsou vybavené 2 postelemi, stolem a židlemi. Hosté mohou využívat sdílenou koupelnu se sprchou a pračkou. Venkovní restaurace s grilem nabízí hostům řadu grilovaných pokrmů. Na místě staví místní autobus, kterým se zdarma dostanete do národního parku. Spoj jezdí jednou denně. Kemp se rozkládá na náhorní plošině s výhledem na řeku Koranu. Je ideálním místem pro procházky na promenádě, která vede nad kaňonem řeky do historického města Drežnik. Můžete se také věnovat joggingu nebo cyklistice a navštívit mnoho zajímavých míst v okolí. Od kempu jezdí bezplatná kyvadlová doprava k Plitvickým jezerům.

Zajímavosti v okolí

Plitvice-Rakovica5 kmRakovica Plitvická jezera
Plitvická jezera11 kmPlitvická jezera vstupné
Slunj19 kmSlunj Rastoke
Josipdol39 kmJosipdol Chorvatsko
 
 
facebook g+ twitter