> > > Resort Turist Grabovac

Informace o Resort Turist Grabovac

Vítáme Vás na stránce Resort Turist Grabovac na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Resort Turist Grabovac, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Resort Turist Grabovac, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Resort Turist Grabovac.

  • Resort Turist Grabovac

Resort Turist Grabovac - Pensionhotel - HotelyResort Turist Grabovac - Pensionhotel - HotelyResort Turist Grabovac - Pensionhotel - HotelyResort Turist Grabovac - Pensionhotel - HotelyResort Turist Grabovac - Pensionhotel - HotelyResort Turist Grabovac - Pensionhotel - HotelyResort Turist Grabovac - Pensionhotel - HotelyResort Turist Grabovac - Pensionhotel - HotelyResort Turist Grabovac - Pensionhotel - HotelyResort Turist Grabovac - Pensionhotel - HotelyResort Turist Grabovac - Pensionhotel - HotelyResort Turist Grabovac - Pensionhotel - HotelyResort Turist Grabovac - Pensionhotel - HotelyResort Turist Grabovac - Pensionhotel - HotelyResort Turist Grabovac - Pensionhotel - HotelyResort Turist Grabovac - Pensionhotel - HotelyResort Turist Grabovac - Pensionhotel - Hotely
Název:  Resort Turist Grabovac
Ulice:  Grabovac 102
Město:  47245 Grabovac
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
804 Kč
32 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdaslhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Komplex Resort Turist Grabovac se nachází na poklidném místě, 8 km od národního parku Plitvická jezera, je obklopený vysokými borovicemi a zvlněnou krajinou a nabízí ubytování v 1 hlavní budově a několika dřevěných domcích i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Součástí všech pokojů je topení, satelitní TV a především dřevěným nábytkem včetně psacího stolu. Ve všech najdete také moderní koupelnu. V restauraci rezortu se připravují pokrmy tradiční chorvatské kuchyně, zejména speciality regionu Lika. Stolovat lze v jídelně nebo na velké terase. Personál pro své hosty organizuje výlety na Plitvická jezera, do jeskyní Baraćeve špilje nebo k vodopádům v obci Rastoke. V okolí rezortu se lze věnovat celé řadě nejrůznějších outdoorových sportů (volného lezení, jízdě na kajaku) i rekreačních aktivit (paintballu, cyklistice, jízdě na koni). Výlety pro vás stejně jako pronájem jízdních kol na požádání zajistí personál recepce. Počítat lze také se směnárnou, bankomatem a obchodem. Nedaleko ubytování se rovněž nachází čerpací stanici a autoservis.

Zajímavosti v okolí

Plitvice-Rakovica3 kmRakovica Plitvická jezera
Plitvická jezera14 kmPlitvická jezera vstupné
Slunj17 kmSlunj Rastoke
Josipdol38 kmJosipdol Chorvatsko
 
 
facebook g+ twitter