Evropa > Chorvatsko > Istrijská župa > Labin > Rabac > Allegro Hotel

Informace o Allegro Hotel

Vítáme Vás na stránce Allegro Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Allegro Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Allegro Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Allegro Hotel.

  • Allegro Hotel

Allegro Hotel Rabac - Pensionhotel - HotelyAllegro Hotel Rabac - Pensionhotel - HotelyAllegro Hotel Rabac - Pensionhotel - HotelyAllegro Hotel Rabac - Pensionhotel - HotelyAllegro Hotel Rabac - Pensionhotel - HotelyAllegro Hotel Rabac - Pensionhotel - HotelyAllegro Hotel Rabac - Pensionhotel - HotelyAllegro Hotel Rabac - Pensionhotel - HotelyAllegro Hotel Rabac - Pensionhotel - HotelyAllegro Hotel Rabac - Pensionhotel - HotelyAllegro Hotel Rabac - Pensionhotel - HotelyAllegro Hotel Rabac - Pensionhotel - HotelyAllegro Hotel Rabac - Pensionhotel - HotelyAllegro Hotel Rabac - Pensionhotel - HotelyAllegro Hotel Rabac - Pensionhotel - HotelyAllegro Hotel Rabac - Pensionhotel - HotelyAllegro Hotel Rabac - Pensionhotel - Hotely
Název:  Allegro Hotel
Ulice:  Svetog Andrije 4
Město:  52221 Rabac
Okres:  Labin
Kraj:  Istrijská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanoslhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Allegro Hotel se nachází ve stínu borových lesů na poloostrově Sv. Andrija, pouhých 50 metrů od pláže a 700 metrů od centra letoviska Rabac, a nabízí plně klimatizované pokoje, venkovní bazén, tenisové kurty, restauraci, all inclusive program i ve společných prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Součástí všech pokojů je balkon, satelitní TV a vlastní koupelna s vanou nebo sprchou i fénem. Pro své hosty i jejich děti organizuje hotel celodenní zábavní program a k dispozici je také zázemí a služby pro rekreační i profesionální cyklisty. Allegro Hotel má také bar a samoobslužnou restauraci s bohatou nabídkou pokrmů místní i mezinárodní kuchyně. Venkovní bazén je naplněný mořskou vodou a k dispozici je i samostatný bazén pro děti a prostorné terasy.


Důležité informace

Platby se provádí na recepci hotelu, a to v HRK nebo EUR podle směnného kurzu aktuálního v den platby. Upozorňujeme, že z vaší kreditní karty bude částka stržená v chorvatské měně HRK. Vaše banka následně přepočítá částku na měnu, v níž je vedený váš účet. Vzhledem ke kurzu vaší banky může dojít k nepatrnému navýšení placené částky oproti částce uvedené v HRK na faktuře. Upozorňujeme, že od 21. března do 8. května a od 12. září do 17. října je k dispozici pouze polopenze.

Zajímavosti v okolí

Mošcenička Draga20 kmMošćenička Draga hotel Marina
Lovran27 kmLovran Chorvatsko
Ičici29 kmIčići marina
Korenica29 kmKorenica monument
Opatija32 kmOpatija apartmány
Medulin34 kmMedulin kemp
Pula34 kmPula koloseum
Omišalj35 kmOmišalj Krk ostrov
Rijeka36 kmRijeka pláže
Motovun40 kmMotovun Istrie
zobrazit vše
Kraljevica40 kmKraljevica Uvala Scott
Šilo41 kmŠilo Krk
Crikvenica-Dramalj42 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Poreč48 kmPoreč výlety
 
 
facebook g+ twitter