Evropa > Chorvatsko > Istrijská župa > Labin > Rabac > Casa Valamar Sanfior

Informace o Casa Valamar Sanfior

Vítáme Vás na stránce Casa Valamar Sanfior na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Casa Valamar Sanfior, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Casa Valamar Sanfior, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Casa Valamar Sanfior.

  • Casa Valamar Sanfior

Casa Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyCasa Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyCasa Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyCasa Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyCasa Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyCasa Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyCasa Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyCasa Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyCasa Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyCasa Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyCasa Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyCasa Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyCasa Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyCasa Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyCasa Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyCasa Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - HotelyCasa Valamar Sanfior Rabac - Pensionhotel - Hotely
Název:  Casa Valamar Sanfior
Ulice:  Lanterna 1
Město:  52221 Rabac
Okres:  Labin
Kraj:  Istrijská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Casa Valamar Sanfior je hotel obklopený středomořskou vegetací, který se nachází jen 50 metrů od pláže a několik minut chůze od centra města Rabac. Nabízí panoramatický výhled na Jaderské moře, klimatizované pokoje, tenisové kurty a lázeňské a wellness centrum. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na moře nebo na park, satelitní TV s plochou obrazovkou, minibar, trezor a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. Lázeňské a wellness centrum nabízí tureckou lázeň, krytý bazén a venkovní bazén s prostornou sluneční terasou. Využít lze také hřiště na minigolf, stolní tenis a kavárnu s internetovým salonkem a knihami. V klubu Maro Club a na dětském hřišti je k dispozici zábavní program pro děti.


Důležité informace

Platí se v recepci v HRK (chorvatská kuna) dle aktuálního směnného kurzu. Vezměte prosím na vědomí, že děti starší 11 let se mohou v rodinných pokojích ubytovat pouze na přistýlkách, za které se účtuje příplatek. Více viz podmínky týkající se ubytování dětí a přistýlek.

Zajímavosti v okolí

Mošcenička Draga20 kmMošćenička Draga hotel Marina
Lovran27 kmLovran Chorvatsko
Ičici29 kmIčići marina
Korenica30 kmKorenica monument
Opatija32 kmOpatija apartmány
Medulin34 kmMedulin kemp
Pula34 kmPula koloseum
Omišalj35 kmOmišalj Krk ostrov
Rijeka36 kmRijeka pláže
Kraljevica39 kmKraljevica Uvala Scott
zobrazit vše
Motovun40 kmMotovun Istrie
Šilo40 kmŠilo Krk
Crikvenica-Dramalj42 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Poreč49 kmPoreč výlety
 
 
facebook g+ twitter