Evropa > Chorvatsko > Istrijská župa > Labin > Rabac > Hotel Villa Annette

Informace o Hotel Villa Annette

Vítáme Vás na stránce Hotel Villa Annette na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Villa Annette, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Villa Annette, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Villa Annette.

  • Hotel Villa Annette

Hotel Villa Annette Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Annette Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Annette Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Annette Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Annette Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Annette Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Annette Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Annette Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Annette Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Annette Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Annette Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Annette Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Annette Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Annette Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Annette Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Annette Rabac - Pensionhotel - HotelyHotel Villa Annette Rabac - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Villa Annette
Ulice:  Raska 24
Město:  52221 Rabac
Okres:  Labin
Kraj:  Istrijská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2307 Kč
89 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanoslhrronlarzhja

Rychlý popis

Tento hezký hotýlek stojí v chráněné části kopce nad zálivem u letoviska Rabac. Má nádherný panoramatický výhled na Kvarnerský záliv a ostrovy Cres, Lošinj a Unije. Villa Annette nabízí kombinaci moderního interiérového designu a kreativní kuchyně a patří mezi nejlepší butikové hotely v Istrii. Ve všech apartmá je k dispozici klimatizace a internet zdarma. Ve vynikající restauraci se metodou slow food připravují nápaditá jídla založená na istrijské a středomořské kuchyni. K dispozici je i speciální středomořský jídelníček pro vegetariány a děti. V letní sezóně jsou v nabídce také grilované pokrmy. Celoročně otevřený Hotel Villa Annette má úžasný venkovní bazén s vířivkou a terasou, kde lze podávat romantické večeře. Hosté si mohou na místě objednat prezentaci a ochutnávku domácího výběrového olivového oleje, který vyrábí sama Villa Annette.

Zajímavosti v okolí

Mošcenička Draga19 kmMošćenička Draga hotel Marina
Lovran26 kmLovran Chorvatsko
Ičici28 kmIčići marina
Korenica29 kmKorenica monument
Opatija31 kmOpatija apartmány
Medulin35 kmMedulin kemp
Pula35 kmPula koloseum
Omišalj35 kmOmišalj Krk ostrov
Rijeka35 kmRijeka pláže
Motovun38 kmMotovun Istrie
zobrazit vše
Kraljevica39 kmKraljevica Uvala Scott
Šilo41 kmŠilo Krk
Crikvenica-Dramalj42 kmCrikvenice-Dramalj ubytování
Poreč47 kmPoreč výlety
 
 
facebook g+ twitter