Informace o Hotel Viktorija

Vítáme Vás na stránce Hotel Viktorija na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Viktorija, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Viktorija, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Viktorija.

  • Hotel Viktorija

Hotel Viktorija Seget Vranjica - Pensionhotel - HotelyHotel Viktorija Seget Vranjica - Pensionhotel - HotelyHotel Viktorija Seget Vranjica - Pensionhotel - HotelyHotel Viktorija Seget Vranjica - Pensionhotel - HotelyHotel Viktorija Seget Vranjica - Pensionhotel - HotelyHotel Viktorija Seget Vranjica - Pensionhotel - HotelyHotel Viktorija Seget Vranjica - Pensionhotel - HotelyHotel Viktorija Seget Vranjica - Pensionhotel - HotelyHotel Viktorija Seget Vranjica - Pensionhotel - HotelyHotel Viktorija Seget Vranjica - Pensionhotel - HotelyHotel Viktorija Seget Vranjica - Pensionhotel - HotelyHotel Viktorija Seget Vranjica - Pensionhotel - HotelyHotel Viktorija Seget Vranjica - Pensionhotel - HotelyHotel Viktorija Seget Vranjica - Pensionhotel - HotelyHotel Viktorija Seget Vranjica - Pensionhotel - HotelyHotel Viktorija Seget Vranjica - Pensionhotel - HotelyHotel Viktorija Seget Vranjica - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Viktorija
Ulice:  Put Šargere 12
Město:  21218 Seget Vranjica
Okres:  Trogir okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgnofislhrrotrnlarzhja

Rychlý popis

Tento rodinný hotel se nachází 5 km od města Trogir, které je na seznamu světového dědictví UNESCO, a 7 km od letiště ve Splitu. Nabízí pěkné pokoje a apartmány s terasou a nádherným výhledem na moře. K moři to odsud budete mít pouhých 80 metrů a také zařízení pro hraní tenisu, minigolfu, fotbalu a volejbalu najdete v bezprostřední blízkosti hotelu Viktorija. U svého oblíbeného nápoje můžete relaxovat v aperitiv baru a výborně ses najíst můžete v restauraci s výběrem à la carte. Své auto bezpečně zaparkujete ve zdejší garáži. Na vyžádání lze zorganizovat lodní výlety na krásné ostrovy (Kornati, Brač, Krknjaši) nebo autobusové výlety do měst Trogir, Split či Šibenik, do národního parku s vodopády na řece Krka nebo do Medjugorje.

Zajímavosti v okolí

Seget Vranjica224 mSeget Vranjica dovolená
Seget Donji4 kmSeget Chorvatsko
Trogir6 kmTrogir památky
Marina7 kmMarina jachting
Split21 kmSplit ubytování
Podstrana30 kmPodstrana San Antonio Hotel
Šibenik35 kmŠibenik historie
Skradin41 kmSkradin Krka
Hvar43 kmHvar lezení
Vodice44 kmVodice pláže
zobrazit vše
Bol47 kmBol Chorvatsko
 
 
facebook g+ twitter