Informace o Hotel Degenija

Vítáme Vás na stránce Hotel Degenija na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Degenija, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Degenija, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Degenija.

  • Hotel Degenija

Hotel Degenija Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyHotel Degenija Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyHotel Degenija Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyHotel Degenija Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyHotel Degenija Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyHotel Degenija Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyHotel Degenija Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyHotel Degenija Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyHotel Degenija Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyHotel Degenija Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyHotel Degenija Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyHotel Degenija Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyHotel Degenija Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyHotel Degenija Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyHotel Degenija Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyHotel Degenija Drežničko Selište - Pensionhotel - HotelyHotel Degenija Drežničko Selište - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Degenija
Ulice:  Selište Drežničko 57A
Město:  47245 Seliste Dreznicko
Okres:  Karlovac okres
Kraj:  Karlovacká župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1532 Kč
60 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Degenija v obci Selište Dreznicko nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Vstup do národního parku Plitvická jezera je jen 4 km odtud. Degenija Hotel poskytuje pokoje s moderním interiérem, tmavým dřevěným nábytkem a parketovou podlahou. Všechny pokoje jsou vybaveny pracovním stolem, minibarem a koupelnou s vanou. Hotelová restaurace nabízí tradiční pokrmy chorvatské i mezinárodní kuchyně. Specialitou jsou čerstvě ulovení pstruzi. Hostům, kteří chtějí prozkoumat hotel a krásu jeho přírodního prostředí, Degenija Hotel nabízí půjčovnu jízdních kol. Děti se mohou zabavit na hřišti. Parkovat lze zdarma přímo u hotelu.

Zajímavosti v okolí

Plitvice-Rakovica6 kmRakovica Plitvická jezera
Plitvická jezera11 kmPlitvická jezera vstupné
Slunj20 kmSlunj Rastoke
Josipdol39 kmJosipdol Chorvatsko
 
 
facebook g+ twitter