Informace o Villa Vicko

Vítáme Vás na stránce Villa Vicko na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Villa Vicko, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Villa Vicko, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Villa Vicko.

  • Villa Vicko

Villa Vicko Starigrad - Pensionhotel - HotelyVilla Vicko Starigrad - Pensionhotel - HotelyVilla Vicko Starigrad - Pensionhotel - HotelyVilla Vicko Starigrad - Pensionhotel - HotelyVilla Vicko Starigrad - Pensionhotel - HotelyVilla Vicko Starigrad - Pensionhotel - HotelyVilla Vicko Starigrad - Pensionhotel - HotelyVilla Vicko Starigrad - Pensionhotel - HotelyVilla Vicko Starigrad - Pensionhotel - HotelyVilla Vicko Starigrad - Pensionhotel - HotelyVilla Vicko Starigrad - Pensionhotel - HotelyVilla Vicko Starigrad - Pensionhotel - HotelyVilla Vicko Starigrad - Pensionhotel - HotelyVilla Vicko Starigrad - Pensionhotel - HotelyVilla Vicko Starigrad - Pensionhotel - HotelyVilla Vicko Starigrad - Pensionhotel - HotelyVilla Vicko Starigrad - Pensionhotel - Hotely
Název:  Villa Vicko
Ulice:  Jose Dokoze 20
Město:  23244 Starigrad-Paklenica
Okres:  Chorvatsko
Kraj:  Chorvatsko
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrunoslhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Čtyřhvězdičková Villa Vicko v Starigradu Paklenica se může pochlubit báječnou polohou přímo u moře a nabízí vynikající kuchyni a spoustu možností, jak si užít oblast Velebit. Můžete si zde zdarma půjčit jízdní kola. Při příjezdu obdrží hosté nápoj na uvítanou.Vila se nachází pouhých 50 metrů od hotelu Vicko a pyšní se zahradou a terasou s lenoškami a slunečníky, barem s občerstvením a přístupem na pláž se sprchou. Plážová lehátka, slunečníky a osušky jsou k dispozici zdarma. Restaurace nabízí kromě klasické kuchyně i pestré menu se specialitami, jako jsou různí korýši, krevety a ryby s bílým masem z Jadranského moře, jehněčí maso, různé grilované pokrmy, dalmatská uzená šunka a řada dalších pokrmů. Paklenica Riviera je malebná oblast, kde můžete navštívit 6 národních parků, projet se na raftu, věnovat se horolezectví, navštívit jeskyně nebo se vydat na projížďku lodí po vodním kanálu Velebit. Přibližně 50 km od vily se nachází starobylé město Zadar.

Zajímavosti v okolí

Karin Gornji24 kmGornji Karin apartmány
Zadar26 kmZadar Chorvatsko
Privlaka26 kmPrivlaka u Zadaru
Sukošan30 kmSukošan apartmány
Biograd na Moru40 kmBiograd na moru kemp
 
 
facebook g+ twitter