Informace o Hotel Lipa

Vítáme Vás na stránce Hotel Lipa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Lipa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Lipa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Lipa.

  • Hotel Lipa

Hotel Lipa Postire - Pensionhotel - HotelyHotel Lipa Postire - Pensionhotel - HotelyHotel Lipa Postire - Pensionhotel - HotelyHotel Lipa Postire - Pensionhotel - HotelyHotel Lipa Postire - Pensionhotel - HotelyHotel Lipa Postire - Pensionhotel - HotelyHotel Lipa Postire - Pensionhotel - HotelyHotel Lipa Postire - Pensionhotel - HotelyHotel Lipa Postire - Pensionhotel - HotelyHotel Lipa Postire - Pensionhotel - HotelyHotel Lipa Postire - Pensionhotel - HotelyHotel Lipa Postire - Pensionhotel - HotelyHotel Lipa Postire - Pensionhotel - HotelyHotel Lipa Postire - Pensionhotel - HotelyHotel Lipa Postire - Pensionhotel - HotelyHotel Lipa Postire - Pensionhotel - HotelyHotel Lipa Postire - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Lipa
Ulice:  Postira bb
Město:  21410 Postira
Okres:  Chorvatsko
Kraj:  Chorvatsko
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1177 Kč
46 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Lipa se nachází na úžasném místě, jen pár kroků od moře v centru vesnice Postira, a nabízí prostorné pokoje s bezplatným internetem a terasou, lodžií nebo francouzským oknem s nádherným výhledem na moře. Klimatizovaný hotel má restauraci a terasu s grill barem, kde se podávají místní i mezinárodní speciality a široký výběr prvotřídních vín. Do aperitiv baru v hotelu Lipa si můžete zajít na osvěžující nápoje. Hotel Lipa nabízí také venkovní sladkovodní bazén a wellness centrum se saunou, vířivkou a masážním salonem.


Důležité informace

Upozorňujeme, že uvedená cena ubytování na 31. prosince zahrnuje silvestrovskou večeři. Tu tvoří typická místní jídla a živá hudba.

Zajímavosti v okolí

Bol13 kmBol Chorvatsko
Podstrana14 kmPodstrana San Antonio Hotel
Split22 kmSplit ubytování
Brela25 kmBrela Makarska
Hvar28 kmHvar lezení
Makarska34 kmMakarska riviéra
Trogir35 kmTrogir památky
Seget Donji36 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica39 kmSeget Vranjica dovolená
Marina45 kmMarina jachting
 
 
facebook g+ twitter