Informace o Hotel Nautica

Vítáme Vás na stránce Hotel Nautica na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Nautica, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Nautica, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Nautica.

  • Hotel Nautica

Hotel Nautica Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyHotel Nautica Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyHotel Nautica Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyHotel Nautica Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyHotel Nautica Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyHotel Nautica Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyHotel Nautica Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyHotel Nautica Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyHotel Nautica Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyHotel Nautica Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyHotel Nautica Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyHotel Nautica Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyHotel Nautica Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyHotel Nautica Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyHotel Nautica Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyHotel Nautica Novigrad Istria - Pensionhotel - HotelyHotel Nautica Novigrad Istria - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Nautica
Ulice:  Sv. Anton 15
Město:  52466 Novigrad Istria
Okres:  Novigrad
Kraj:  Istrijská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1522 Kč
59 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfrithuruslhrtrnlzh

Rychlý popis

Hotel Nautica, je zařízený ve stylu plachetnice a na konci roku 2016 prošel rekonstrukcí. Nabízí pokoje a apartmá s LCD TV, výhledem na moře i centrum města Novigrad a mozaikovou koupelnou. Vstup do wellness centra je zdarma. Exkluzivní restaurace Navigare podává tradičně připravené speciality à la carte včetně ryb a mořských plodů, těstovin a místních druhů šunky. Wellness centrum zahrnuje krytý bazén, další krytý bazén určený pro děti, finskou saunu a vířivku. Hotelový bar Booze and Blues nabízí nápoje a večerní zábavu. V okruhu 10 km od Novigradu lze provozovat aktivity jako je jízda na koni, plachtění a paintball. Město Poreč s bazilikou sv. Eufrazia je vzdáleno 15 km.

Zajímavosti v okolí

Novigrad Istria403 mNovigrad Istria pláže
Poreč11 kmPoreč výlety
Buje13 kmBuje Grad
Umag14 kmUmag kemp
Savudrija20 kmSavudrija golf
Motovun21 kmMotovun Istrie
Korenica29 kmKorenica monument
 
 
facebook g+ twitter