Informace o Hotel Krilo

Vítáme Vás na stránce Hotel Krilo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Krilo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Krilo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Krilo.

  • Hotel Krilo

Hotel Krilo Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Krilo Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Krilo Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Krilo Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Krilo Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Krilo Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Krilo Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Krilo Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Krilo Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Krilo Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Krilo Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Krilo Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Krilo Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Krilo Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Krilo Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Krilo Podstrana - Pensionhotel - HotelyHotel Krilo Podstrana - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Krilo
Ulice:  Poljicka cesta Krilo 27,Krilo Jesenice
Město:  21314 Podstrana
Okres:  Split okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrudanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Krilo se těší ideální poloze u pláže v centru malé dalmatské vesnice Krilo Jesenice vzdálené 14 km od Splitu. Nabízí příjemné ubytování s překrásným výhledem na moře. Pokoje jsou prostorné, zařízené kvalitním nábytkem, mají lodžii a nový systém klimatizace a topení. Všechny jsou zcela izolované od hluku dopravy. Je tu v nabídce pestrý sortiment nápojů a koktejlů, které si můžete vychutnat v pohodové středomořské atmosféře, nebo ochutnejte výtečná jídla podávaná v romantické restauraci à la carte. Hotel Krilo vám může zajistit výlety lodí na ostrov Brač, rafting na řece Cetina a zájezdy do Medžugorie, Mostaru, Dubrovníku a k vodopádům v Národním parku Krka. Domluvit lze i tradiční dalmatskou večeři servírovanou v autentické taverně ve staré vesnici. Hotel Krilo je situovaný v malebné lokalitě a v jeho okolí se nachází dostatek parkovacích míst.


Důležité informace

Ceny přistýlek se mohou lišit v závislosti na ročním období, typu pokoje, typu stravování nebo využití speciální nabídky.

Zajímavosti v okolí

Podstrana5 kmPodstrana San Antonio Hotel
Split14 kmSplit ubytování
Bol23 kmBol Chorvatsko
Brela29 kmBrela Makarska
Trogir29 kmTrogir památky
Seget Donji31 kmSeget Chorvatsko
Seget Vranjica34 kmSeget Vranjica dovolená
Hvar35 kmHvar lezení
Makarska39 kmMakarska riviéra
Marina41 kmMarina jachting
 
 
facebook g+ twitter