Informace o Hotel Medena

Vítáme Vás na stránce Hotel Medena na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Medena, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Medena, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Medena.

  • Hotel Medena

Hotel Medena Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Medena Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Medena Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Medena Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Medena Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Medena Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Medena Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Medena Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Medena Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Medena Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Medena Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Medena Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Medena Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Medena Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Medena Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Medena Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Medena Trogir - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Medena
Ulice:  Hrvatskih zrtava bb
Město:  21218 Trogir
Okres:  Trogir okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1886 Kč
71 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Medena se nachází v obci Seget Donji nedaleko Trogiru a Splitu a těší se malebné poloze v blízkosti pláže a s překrásným výhledem na moře. Jeho součástí je restaurace podávající rozmanité pokrmy z masa a ryb, grilované speciality a lahodné dezerty. Restaurace hotelu Medena má kapacitu až 1 100 míst a lze zde pořádat kongresy, semináře, svatby a další akce. Klimatizovaný hotel je skvělou základnou pro poznávání historických měst v okolí.

Zajímavosti v okolí

Seget Vranjica2 kmSeget Vranjica dovolená
Seget Donji2 kmSeget Chorvatsko
Trogir4 kmTrogir památky
Marina9 kmMarina jachting
Split19 kmSplit ubytování
Podstrana28 kmPodstrana San Antonio Hotel
Šibenik36 kmŠibenik historie
Skradin41 kmSkradin Krka
Hvar43 kmHvar lezení
Vodice45 kmVodice pláže
zobrazit vše
Bol46 kmBol Chorvatsko
 
 
facebook g+ twitter