Informace o Hotel Rotondo

Vítáme Vás na stránce Hotel Rotondo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Rotondo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Rotondo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Rotondo.

  • Hotel Rotondo

Hotel Rotondo Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Rotondo Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Rotondo Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Rotondo Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Rotondo Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Rotondo Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Rotondo Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Rotondo Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Rotondo Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Rotondo Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Rotondo Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Rotondo Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Rotondo Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Rotondo Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Rotondo Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Rotondo Trogir - Pensionhotel - HotelyHotel Rotondo Trogir - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Rotondo
Ulice:  Ulica hrvatskih žrtava 53
Město:  21218 Trogir
Okres:  Trogir okres
Kraj:  Splitsko-dalmatská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1172 Kč
48 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrunofislhrronlzh

Rychlý popis

Hotel Rotondo se nachází v Seget Donji, 1,5 km od historického centra Trogiru. Nabízí wellness centrum s bazéne, terasu s výhledem na Jaderské moře a nedaleký přístav, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a klimatizované ubytování. Všechny pokoje mají posezení se satelitní TV, minibar, trezor a koupelnu s vanou, fénem a bezplatnými toaletními potřebami. Některé pokoje zahrnují balkon nebo výhled na Jaderské moře. V hotelové restauraci se podává tradiční dalmatské jídlo a v café baru si můžete vychutnat kávu. Wellness centrum zahrnuje bazén a sauny zdarma a různé masáže i kosmetické procedury za příplatek. Hotel leží 500 metrů od pláže a 1,7 km od pevnosti Kamerlengo. Diokleciánův palác zapsaný na seznamu UNESCO a další významné památky ve Splitu jsou vzdáleny 30 km. Letiště ve Splitu se nachází 6,5 km odsud.

Zajímavosti v okolí

Seget Donji347 mSeget Chorvatsko
Trogir2 kmTrogir památky
Seget Vranjica4 kmSeget Vranjica dovolená
Marina11 kmMarina jachting
Split17 kmSplit ubytování
Podstrana26 kmPodstrana San Antonio Hotel
Šibenik37 kmŠibenik historie
Skradin42 kmSkradin Krka
Hvar42 kmHvar lezení
Bol45 kmBol Chorvatsko
zobrazit vše
Vodice46 kmVodice pláže
 
 
facebook g+ twitter