Evropa > Chorvatsko > Chorvatsko > Chorvatsko > Donje Petrčane > Falkensteiner Hotel & Spa Iadera

Informace o Falkensteiner Hotel & Spa Iadera

Vítáme Vás na stránce Falkensteiner Hotel & Spa Iadera na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Falkensteiner Hotel & Spa Iadera, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Falkensteiner Hotel & Spa Iadera, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Falkensteiner Hotel & Spa Iadera.

  • Falkensteiner Hotel & Spa Iadera

Falkensteiner Hotel & Spa Iadera Donje Petrčane - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel & Spa Iadera Donje Petrčane - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel & Spa Iadera Donje Petrčane - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel & Spa Iadera Donje Petrčane - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel & Spa Iadera Donje Petrčane - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel & Spa Iadera Donje Petrčane - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel & Spa Iadera Donje Petrčane - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel & Spa Iadera Donje Petrčane - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel & Spa Iadera Donje Petrčane - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel & Spa Iadera Donje Petrčane - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel & Spa Iadera Donje Petrčane - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel & Spa Iadera Donje Petrčane - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel & Spa Iadera Donje Petrčane - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel & Spa Iadera Donje Petrčane - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel & Spa Iadera Donje Petrčane - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel & Spa Iadera Donje Petrčane - Pensionhotel - HotelyFalkensteiner Hotel & Spa Iadera Donje Petrčane - Pensionhotel - Hotely
Název:  Falkensteiner Hotel & Spa Iadera
Ulice:  Punta Skala BB
Město:  23231 Petrcane
Okres:  Chorvatsko
Kraj:  Chorvatsko
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2891 Kč
105 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanofislhrrotrnlzh

Rychlý popis

Falkensteiner Hotel & Spa Iadera se nachází na soukromém poloostrově Punta Skala, 12 km jízdy autem od Zadaru, a nabízí úžasnou dovolenou v uvolněném, přátelském a stylovém prostředí na cípu poloostrova Punta Skala. Součástí hotelu je rozsáhlé wellness, kosmetické a fitness centrum o celkové rozloze přes 6 000 m² a skvělé relaxační zázemí poskytuje také Acquapura Spa. Pokoje jsou vybavené pohodlným posezením a spoustou dalších moderních vymožeností. V rámci stravování se podávají nejrůznější jídla mezinárodní, středomořské i regionální kuchyně, pokrmy formou bufetu i ty připravované v otevřené kuchyni. S přáteli se můžete bavit v lounge baru Sotto Voce, jehož součástí je lounge s krbem, doutníkový salon i terasa. Všechny bary a restaurace hotelu zajišťují širokou škálu kulinářských specialit. Letiště v Zadaru je vzdálené 23 km.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že se platí v HRK (kuna) podle aktuálního směnného kurzu. Vezměte prosím na vědomí, že hosté přijíždějící autem musejí využívat parkoviště. Vezměte prosím na vědomí, že na rezervace více než 5 pokojů/apartmá se mohou vztahovat jiné podmínky.

Zajímavosti v okolí

Privlaka9 kmPrivlaka u Zadaru
Zadar11 kmZadar Chorvatsko
Sukošan22 kmSukošan apartmány
Biograd na Moru38 kmBiograd na moru kemp
Karin Gornji40 kmGornji Karin apartmány
 
 
facebook g+ twitter