Informace o Hotel Agava

Vítáme Vás na stránce Hotel Agava na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Agava, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Agava, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Agava.

  • Hotel Agava

Hotel Agava Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Božava - Pensionhotel - HotelyHotel Agava Božava - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Agava
Ulice:  Božava b.b.
Město:  23286 Božava
Okres:  Chorvatsko
Kraj:  Chorvatsko
Země:  Chorvatsko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvruslhrtrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Agava se nachází ve svěžím borovém lese v Božavě, jen několik metrů od moře. Nedávno prošel rekonstrukcí, stojí nedaleko skalnaté pláže a nabízí klimatizované pokoje s výhledem na moře. Můžete si tu zaplavat v bazénu s mořskou vodou, u kterého jsou zdarma dostupné slunečníky a lehátka a soukromým hotelovým vláčkem se dostanete na písečnou pláž Sakarun. Hotel Agave má restauraci s velkou terasou, odkud se otevírá malebný výhled na moře. Podávají se v ní speciality chorvatské kuchyně a různá dalmatská vína. Dále je k dispozici půjčovna kol, 2 tenisové kurty, zázemí na stolní tenis a dobře vybavené fitcentrum se saunou a vířivkou. Dopřát si můžete také masáže.

Zajímavosti v okolí

Privlaka22 kmPrivlaka u Zadaru
Zadar27 kmZadar Chorvatsko
Sukošan35 kmSukošan apartmány
Biograd na Moru49 kmBiograd na moru kemp
 
 
facebook g+ twitter