Informace o Terme Jezercica

Vítáme Vás na stránce Terme Jezercica na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Terme Jezercica, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Terme Jezercica, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Terme Jezercica.

  • Terme Jezercica

Terme Jezercica Donja Stubica - Pensionhotel - HotelyTerme Jezercica Donja Stubica - Pensionhotel - HotelyTerme Jezercica Donja Stubica - Pensionhotel - HotelyTerme Jezercica Donja Stubica - Pensionhotel - HotelyTerme Jezercica Donja Stubica - Pensionhotel - HotelyTerme Jezercica Donja Stubica - Pensionhotel - HotelyTerme Jezercica Donja Stubica - Pensionhotel - HotelyTerme Jezercica Donja Stubica - Pensionhotel - HotelyTerme Jezercica Donja Stubica - Pensionhotel - HotelyTerme Jezercica Donja Stubica - Pensionhotel - HotelyTerme Jezercica Donja Stubica - Pensionhotel - HotelyTerme Jezercica Donja Stubica - Pensionhotel - HotelyTerme Jezercica Donja Stubica - Pensionhotel - HotelyTerme Jezercica Donja Stubica - Pensionhotel - HotelyTerme Jezercica Donja Stubica - Pensionhotel - HotelyTerme Jezercica Donja Stubica - Pensionhotel - HotelyTerme Jezercica Donja Stubica - Pensionhotel - Hotely
Název:  Terme Jezercica
Ulice:  Toplicka 80
Město:  49240 Donja Stubica
Okres:  Krapina okres
Kraj:  Krapinsko-zagorská župa
Země:  Chorvatsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1684 Kč
65 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanoslhrtrnlarzhja

Rychlý popis

Terme Jezercica se nachází hned vedle přírodního parku Medvednica a nabízí 5 krytých bazénů se 2 vířivkami, 3 venkovní bazény, 4 finské sauny, 1 parní saunu a wellness centrum. V pokojích, bazénech a sauně je přírodní termální voda. Všechny pokoje mají kabelovou TV, telefon a fén a pokoje Superior jsou vybavené klimatizací.Některé pokoje mají velká okna s panoramatickým výhledem do okolní přírody. V restauraci hotelu Terme Jezercica si můžete vychutnat mezinárodní i místní kuchyni připravenou z místních produktů. Lehké občerstvení, teplé a alkoholické nápoje se podávají v baru. Hosté mají volný vstup do krytých a venkovních bazénů a mohou využít fitness centrum. Terme Jezercica leží méně než 30 km od Záhřebu.


Důležité informace

Upozorňujeme, že sauna bude od 15. července do 15. srpna zavřená.

Zajímavosti v okolí

Oroslavje4 kmOroslavje Pension Zagi
Zabok7 kmZabok hotel
Záhřeb21 kmZáhřeb památky
 
 
facebook g+ twitter