Evropa > Itálie > Řím kraj > Řím provincie > Řím > Hotel Aquarium

Informace o Hotel Aquarium

Vítáme Vás na stránce Hotel Aquarium na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Aquarium, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Aquarium, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Aquarium.

  • Hotel Aquarium

Hotel Aquarium Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Aquarium Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Aquarium Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Aquarium Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Aquarium Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Aquarium Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Aquarium Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Aquarium Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Aquarium Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Aquarium Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Aquarium Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Aquarium Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Aquarium Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Aquarium Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Aquarium Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Aquarium Řím - Pensionhotel - HotelyHotel Aquarium Řím - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Aquarium
Ulice:  Piazza Manfredo Fanti 10
Město:  00185 Rome
Okres:  Řím provincie
Kraj:  Řím kraj
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
801 Kč
31 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Aquarium se může pochlubit výhodnou polohou, 5 minut chůze od římského nádraží Termini a nedaleko krásné baziliky Santa Maria Maggiore. Ke Koloseu dojdete za 15 minut. V pokoji najdete satelitní TV, klimatizací a vlastní koupelnu. Třílůžkové pokoje mají dokonce i malou saunu. Oceněný Hotel Aquarium zaručuje přátelské a užitečné služby, které vám poskytne personál hovořících několika jazyky. Mohou vám dát šikovné turistické tipy a podělit se s vámi o znalosti místních poměrů. Při pobytu v hotelu Aquarium budete mít k dispozici vynikající dopravní spojení autobusem i 2 trasami metra. Autobusem nebo vlakem se z nádraží Termini dostanete na obě mezinárodní letiště.

 
 
facebook g+ twitter