Evropa > Itálie > Řím kraj > Řím provincie > Řím > Ambasciatori Palace Hotel

Informace o Ambasciatori Palace Hotel

Vítáme Vás na stránce Ambasciatori Palace Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Ambasciatori Palace Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Ambasciatori Palace Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Ambasciatori Palace Hotel.

  • Ambasciatori Palace Hotel

Ambasciatori Palace Hotel Řím - Pensionhotel - HotelyAmbasciatori Palace Hotel Řím - Pensionhotel - HotelyAmbasciatori Palace Hotel Řím - Pensionhotel - HotelyAmbasciatori Palace Hotel Řím - Pensionhotel - HotelyAmbasciatori Palace Hotel Řím - Pensionhotel - HotelyAmbasciatori Palace Hotel Řím - Pensionhotel - HotelyAmbasciatori Palace Hotel Řím - Pensionhotel - HotelyAmbasciatori Palace Hotel Řím - Pensionhotel - HotelyAmbasciatori Palace Hotel Řím - Pensionhotel - HotelyAmbasciatori Palace Hotel Řím - Pensionhotel - HotelyAmbasciatori Palace Hotel Řím - Pensionhotel - HotelyAmbasciatori Palace Hotel Řím - Pensionhotel - HotelyAmbasciatori Palace Hotel Řím - Pensionhotel - HotelyAmbasciatori Palace Hotel Řím - Pensionhotel - HotelyAmbasciatori Palace Hotel Řím - Pensionhotel - HotelyAmbasciatori Palace Hotel Řím - Pensionhotel - HotelyAmbasciatori Palace Hotel Řím - Pensionhotel - Hotely
Název:  Ambasciatori Palace Hotel
Ulice:  Via Vittorio Veneto 62
Město:  00187 Rome
Okres:  Řím provincie
Kraj:  Řím kraj
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4928 Kč
179 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Ambasciatori stojí na známé římské ulici Via Veneto, 10 minut chůze od Fontány di Trevi. Sídlí v budově z počátku 20. století a nabízí ​​luxusní pokoje a bezplatné Wi-Fi. Ambasciatori Palace Hotel má elegantní a klimatizované pokoje vybavené kvalitními látkami a koberci nebo parketami. V hotelové restauraci La Terrazza s výhledem na Via Veneto se podávají italské speciality a mezinárodní jídla. Stolovat je možné venku pod širým nebem nebo v elegantní jídelně s uměleckými díly na stěnách. Do hotelového amerického baru můžete zajít na skleničku. Každé ráno se v hotelu připravuje snídaně formou bufetu s domácími moučníky, pečivem a italskou kávou. Jen 350 metrů od hotelu se nachází stanice metra Barberini-Fontana di Trevi s přímým spojem k Vatikánským muzeím, Španělským schodům a na nádraží Termini. Do parku Villa Borghese dojdete za 5 minut.


Důležité informace

Na rezervace více než 5 pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky a dodatečné poplatky.

 
 
facebook g+ twitter