Evropa > Itálie > Benátsko > Benátky > Bibione > Hotel Excelsior

Informace o Hotel Excelsior

Vítáme Vás na stránce Hotel Excelsior na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Excelsior, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Excelsior, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Excelsior.

  • Hotel Excelsior

Hotel Excelsior Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Excelsior Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Excelsior Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Excelsior Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Excelsior Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Excelsior Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Excelsior Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Excelsior Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Excelsior Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Excelsior Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Excelsior Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Excelsior Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Excelsior Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Excelsior Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Excelsior Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Excelsior Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Excelsior Bibione - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Excelsior
Ulice:  Via Croce del Sud 2
Město:  30020 Bibione
Okres:  Benátky
Kraj:  Benátsko
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanoslrotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Excelsior se nachází přímo na pláži v Bibione. Nabízí velký bazén s brouzdalištěm a terasu s vířivkou a výhledem na moře, kterou sdílí se sousedním partnerským hotelem. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na Jaderské moře. Pokoje jsou vybavené satelitní TV a klimatizací. V ceně je zahrnuto 1 skládací lehátko, 1 lehátko a 1 slunečník, které můžete používat na kompletně vybavené soukromé pláži. V nabídce hotelové restaurace je široký výběr jídel včetně vegetariánských pokrmů a dětského menu. V ceně je zahrnuta bohatá snídaně formou bufetu, která se podává ve světlé jídelně. Hotel Excelsior se může pochlubit komfortními salónky, barem a TV místností. Zdarma budete mít k dispozici jízdní kola a zahrát si můžete i stolní tenis. Děti si mohou hrát uvnitř v herně nebo na venkovním hřišti. V létě je pro děti připraven miniklub. K dalšímu zázemí patří 2 tenisové kurty a malé fotbalové hřiště.


Důležité informace

Upozorňujeme, že v ceně polopenze nejsou zahrnuty nápoje. Upozorňujeme, že hotel sdílí terasu a bazén se sesterským zařízením, kterým je Hotel Bellevue. Mini klub je otevřen šest dní v týdnu od 7. června do 7. září, pro děti od 3 do 10 let.

Zajímavosti v okolí

Savudrija39 kmSavudrija golf
Umag43 kmUmag kemp
 
 
facebook g+ twitter