Evropa > Itálie > Benátsko > Benátky > Bibione > Hotel Katja

Informace o Hotel Katja

Vítáme Vás na stránce Hotel Katja na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Katja, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Katja, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Katja.

  • Hotel Katja

Hotel Katja Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Katja Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Katja Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Katja Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Katja Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Katja Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Katja Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Katja Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Katja Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Katja Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Katja Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Katja Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Katja Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Katja Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Katja Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Katja Bibione - Pensionhotel - HotelyHotel Katja Bibione - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Katja
Ulice:  Corso Europa 35/A
Město:  30020 Bibione
Okres:  Benátky
Kraj:  Benátsko
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudanoronlarzh

Rychlý popis

Hotel Katja se nachází v centru Bibione, 2 minuty chůze od vlastní soukromé pláže a nabízí bezplatné parkování a zdarma připojení na internet. K zázemí hotelu patří také venkovní bazén. Pokoje jsou klimatizované, zvukotěsné a zařízené nábytkem z ekologického dřeva. Všechny mají satelitní TV a balkon. Každý pokoj zahrnuje 1 slunečník, 1 lehátko a 1 skládací lehátko na pláži. Bohatá snídaně je podávána formou bufetu. Katja provozuje restauraci, která podává k obědu a večeři specility středomořské a mezinárodní kuchyně. Mnohojazyčný personál vám pomůže zorganizovat výlet do Benátek, Terstu a na další místa v okolí. Tento čtyřhvězdičkový hotel je vzdálen 20 minut jízdy od přímořského letoviska Lignano Sabbiadoro.


Důležité informace

V hotelu se můžete ubytovat i s malými domácími mazlíčky, a to za příplatek 10 EUR na noc.

Zajímavosti v okolí

Savudrija39 kmSavudrija golf
Umag44 kmUmag kemp
 
 
facebook g+ twitter