Informace o Villa Paola

Vítáme Vás na stránce Villa Paola na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Villa Paola, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Villa Paola, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Villa Paola.

  • Villa Paola

Villa Paola Tropea - Pensionhotel - HotelyVilla Paola Tropea - Pensionhotel - HotelyVilla Paola Tropea - Pensionhotel - HotelyVilla Paola Tropea - Pensionhotel - HotelyVilla Paola Tropea - Pensionhotel - HotelyVilla Paola Tropea - Pensionhotel - HotelyVilla Paola Tropea - Pensionhotel - HotelyVilla Paola Tropea - Pensionhotel - HotelyVilla Paola Tropea - Pensionhotel - HotelyVilla Paola Tropea - Pensionhotel - HotelyVilla Paola Tropea - Pensionhotel - HotelyVilla Paola Tropea - Pensionhotel - HotelyVilla Paola Tropea - Pensionhotel - HotelyVilla Paola Tropea - Pensionhotel - HotelyVilla Paola Tropea - Pensionhotel - HotelyVilla Paola Tropea - Pensionhotel - HotelyVilla Paola Tropea - Pensionhotel - Hotely
Název:  Villa Paola
Ulice:  Contrada Paola 6
Město:  89866 Tropea
Okres:  Vibo Valentia
Kraj:  Kalábrie
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptitsvrubgtrnlarzh

Rychlý popis

Villa Paola sídlí v budově kláštera ze 16. století, 1,5 km od města Tropea. Nabízí venkovní bazén, sluneční terasu, zahradu a elegantní pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou. Vila je obklopena velkou zahradou a sluneční terasou. Bazén má panoramatický výhled na Tyrhénské moře. Zvukotěsné pokoje mají vlastní koupelnu s županem a toaletními potřebami. Wi-Fi zdarma je k dispozici ve všech prostorách. Denně se podává pestrá snídaně formou bufetu s domácím pečivem, ovocnými šťávami a cappuccinem. Výjezd na Pizzo z dálnice A3 je vzdálen 45 minut jízdy.

 
 
facebook g+ twitter