Evropa > Itálie > Benátsko > Benátky > Benátky > Hotel Continental

Informace o Hotel Continental

Vítáme Vás na stránce Hotel Continental na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Continental, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Continental, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Continental.

  • Hotel Continental

Hotel Continental Benátky - Pensionhotel - HotelyHotel Continental Benátky - Pensionhotel - HotelyHotel Continental Benátky - Pensionhotel - HotelyHotel Continental Benátky - Pensionhotel - HotelyHotel Continental Benátky - Pensionhotel - HotelyHotel Continental Benátky - Pensionhotel - HotelyHotel Continental Benátky - Pensionhotel - HotelyHotel Continental Benátky - Pensionhotel - HotelyHotel Continental Benátky - Pensionhotel - HotelyHotel Continental Benátky - Pensionhotel - HotelyHotel Continental Benátky - Pensionhotel - HotelyHotel Continental Benátky - Pensionhotel - HotelyHotel Continental Benátky - Pensionhotel - HotelyHotel Continental Benátky - Pensionhotel - HotelyHotel Continental Benátky - Pensionhotel - HotelyHotel Continental Benátky - Pensionhotel - HotelyHotel Continental Benátky - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Continental
Ulice:  Lista Di Spagna 166
Město:  30121 Venice
Okres:  Benátky
Kraj:  Benátsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2106 Kč
77 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Continental najdete v historické budově z 15. století přímo na vodním kanálu Grand Canal. Nabízí nádherný výhled a nachází se v centru, pouhé 2 minuty chůze od nádraží Santa Lucia. Hotelové pokoje mají klasický design s nábytkem z tmavého dřeva a na podlahách jsou koberce. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají satelitní TV. Některé poskytují výhled na kanál. Z restaurace, která podává teplou a studenou snídani formou bufetu, je také výhled na kanál. Ve večerních hodinách se při svíčkách podávají benátské speciality a široký výběr místních vín. Při pobytu v hotelu Continental budete mít snadný přístup do Benátek díky parníčkům Vaporetto. Zastávku najdete jen pár metrů od hotelu. Veřejné parkoviště na náměstí Piazzale Roma je vzdálené 10 minut chůze.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že klimatizace je k dispozici od poloviny května do poloviny října.

 
 
facebook g+ twitter