Evropa > Itálie > Lazio > Řím okres > Fiumicino > Hotel Euro House Suites

Informace o Hotel Euro House Suites

Vítáme Vás na stránce Hotel Euro House Suites na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Euro House Suites, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Euro House Suites, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Euro House Suites.

  • Hotel Euro House Suites

Hotel Euro House Suites Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Euro House Suites Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Euro House Suites Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Euro House Suites Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Euro House Suites Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Euro House Suites Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Euro House Suites Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Euro House Suites Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Euro House Suites Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Euro House Suites Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Euro House Suites Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Euro House Suites Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Euro House Suites Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Euro House Suites Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Euro House Suites Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Euro House Suites Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Euro House Suites Fiumicino - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Euro House Suites
Ulice:  Via Remo La Valle 11/a
Město:  00054 Fiumicino
Okres:  Řím okres
Kraj:  Lazio
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1532 Kč
60 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Euro House se nachází v samém srdci Fiumicina, v blízkosti moře. Je vzdálený 15 minut jízdy od římského letiště Leonardo da Vinci. Parkování je zdarma. Euro House má pokoje vybavené satelitní TV, klimatizací a Wi-Fi připojením. Snídaně formou bufetu je k dispozici od 6:30 do 10:30. V hotelové restauraci Concorde se podávají tradiční rybí speciality z Říma a kraje Lazio. Nechybí ani dobrý výběr vín. Euro House nabízí dopravu na letiště, na pláž v Ostia Lido a do centra Říma.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že restaurace je v neděli zavřená a že za transfery se platí příplatek. Vezměte prosím na vědomí, že mezi 22:00 a 4:30 není letištní kyvadlová doprava zaručena.

 
 
facebook g+ twitter