Evropa > Itálie > Lazio > Řím okres > Fiumicino > Hotel La Villetta

Informace o Hotel La Villetta

Vítáme Vás na stránce Hotel La Villetta na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel La Villetta, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel La Villetta, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel La Villetta.

  • Hotel La Villetta

Hotel La Villetta Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel La Villetta Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel La Villetta Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel La Villetta Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel La Villetta Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel La Villetta Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel La Villetta Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel La Villetta Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel La Villetta Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel La Villetta Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel La Villetta Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel La Villetta Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel La Villetta Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel La Villetta Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel La Villetta Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel La Villetta Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel La Villetta Fiumicino - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel La Villetta
Ulice:  Via Delle Scuole 64
Město:  00054 Fiumicino
Okres:  Řím okres
Kraj:  Lazio
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
864 Kč
33 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel La Villetta je v srdci obce Fiumicino, 3 km od letiště Fiumicino, transfer je k dispozici na vyžádání. Hotelové pokoje poskytují zdarma minerální vodu a občerstvení. Ubytování v hotelu La Villetta mají LCD TV, bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. V okolí máte široký výběr restaurací, které se specializují na rybí pokrmy a mají výhled na přístav. Římské výstaviště Nuova Fiera di Roma je 7 km daleko.


Důležité informace

Informujte hotel předem o předpokládaném čase příjezdu. Tuto informaci můžete při rezervaci uvést do zvláštních požadavků nebo hotel kontaktovat přímo. Pokud plánujete příjezd mimo hodiny vyhrazené pro check-in, informujte hotel předem. Transfer z/na letiště a výstaviště Fiera je k dispozici pouze po předchozí rezervaci. Informujte prosím Hotel La Villetta o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter