Evropa > Itálie > Lazio > Řím okres > Fiumicino > Hotel Tiber

Informace o Hotel Tiber

Vítáme Vás na stránce Hotel Tiber na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Tiber, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Tiber, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Tiber.

  • Hotel Tiber

Hotel Tiber Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Tiber Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Tiber Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Tiber Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Tiber Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Tiber Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Tiber Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Tiber Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Tiber Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Tiber Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Tiber Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Tiber Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Tiber Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Tiber Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Tiber Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Tiber Fiumicino - Pensionhotel - HotelyHotel Tiber Fiumicino - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Tiber
Ulice:  Via Della Torre Clementina 276
Město:  00054 Fiumicino
Okres:  Řím okres
Kraj:  Lazio
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2170 Kč
85 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Tiber se nachází v centru města Fiumicino, 10 minut jízdy od letiště Fiumicino, a nabízí střešní terasu s neplaceným bazénem a lehátky. Moderní pokoje jsou zařízené v neutrálních nebo jasných barvách. Všechny mají odhlučnění, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Některé mají také balkon s výhledem na moře. Ve střešní restauraci Tibery se občas konají speciální akce. Každé ráno se v jídelně s panoramatickým výhledem podává italská snídaně. Tiber Hotel leží 30 minut jízdy autem od centra Říma a 45 minut jízdy od přístavu Civitavecchia. Na místě můžete využívat kryté parkoviště.

 
 
facebook g+ twitter