> > > Hotel I Gigli

Informace o Hotel I Gigli

Vítáme Vás na stránce Hotel I Gigli na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel I Gigli, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel I Gigli, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel I Gigli.

  • Hotel I Gigli

Hotel I Gigli - Pensionhotel - HotelyHotel I Gigli - Pensionhotel - HotelyHotel I Gigli - Pensionhotel - HotelyHotel I Gigli - Pensionhotel - HotelyHotel I Gigli - Pensionhotel - HotelyHotel I Gigli - Pensionhotel - HotelyHotel I Gigli - Pensionhotel - HotelyHotel I Gigli - Pensionhotel - HotelyHotel I Gigli - Pensionhotel - HotelyHotel I Gigli - Pensionhotel - HotelyHotel I Gigli - Pensionhotel - HotelyHotel I Gigli - Pensionhotel - HotelyHotel I Gigli - Pensionhotel - HotelyHotel I Gigli - Pensionhotel - HotelyHotel I Gigli - Pensionhotel - HotelyHotel I Gigli - Pensionhotel - HotelyHotel I Gigli - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel I Gigli
Ulice:  Via Puccini 32
Město:  80035 Nola
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1295 Kč
50 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithurubghrtrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel I Gigli se nachází v malebném parku kousek od ranné křesťanské baziliky v Nole a 2 km od sjezdu z dálnice. Nabízí neplacené parkování a toskánskou restauraci. I Gigli Hotel má každý klimatizovaný pokoj vybavený Sky TV, minibarem a telefonem s přímou volbou. Součástí apartmá je velké posezení a masážní vana. Součástí hotelu I Gigli je také velký venkovní bazén se sluneční terasou, kde se v létě podávají jídla. Restaurace servíruje pravá středomořská jídla. U snídaně formou bufetu najdete džusy, pečivo a uzeniny. Autobusová zastávka je nedaleko a za 10 minut z ní dojedete do centra města.

 
 
facebook g+ twitter