Informace o Hotel Platz

Vítáme Vás na stránce Hotel Platz na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Platz, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Platz, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Platz.

  • Hotel Platz

Hotel Platz Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Platz Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Platz Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Platz Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Platz Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Platz Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Platz Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Platz Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Platz Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Platz Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Platz Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Platz Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Platz Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Platz Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Platz Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Platz Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Platz Ortisei - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Platz
Ulice:  Località Bulla 12
Město:  39046 Ortisei
Okres:  Bolzano Jižní Tyrolsko
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1328 Kč
50 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithusvrubgslhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Sporthotel Platz se může pochlubit terasou s panoramatickým výhledem na Ortisei a Val Gardenu, krytým i venkovním bazénem a tradiční restaurací podávající speciality jižního Tyrolska. Pokoje mají satelitní TV a vlastní koupelnu. Součástí některých pokojů je i balkón s výhledem do údolí a na hory. Sporthotel Platz se nachází v Bulle, v lesích obklopujících vesničku Ortisei (St. Ulrich in Gröden). Každých 30 minut odtud jezdí skibus do Ortisei, kde se nachází lyžařské vleky do areálů Alpe di Siusi a Seceda. Pro hosty je zde připraveno také dětské hřiště, stůl na stolní tenis a malé wellness centrum se saunami a vířivkou. Nápoje a občerstvení si můžete vychutnat na terase nebo v útulné hotelové taverně. V některých obdobích roku lze rezervovat pouze týdenní pobyty, od soboty do soboty.


Důležité informace

Na rezervace více než 5 pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky a další poplatky. Fén je k dispozici na požádání.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo24 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter