Informace o Hotel Luna Mondschein

Vítáme Vás na stránce Hotel Luna Mondschein na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Luna Mondschein, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Luna Mondschein, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Luna Mondschein.

  • Hotel Luna Mondschein

Hotel Luna Mondschein Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Luna Mondschein Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Luna Mondschein Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Luna Mondschein Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Luna Mondschein Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Luna Mondschein Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Luna Mondschein Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Luna Mondschein Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Luna Mondschein Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Luna Mondschein Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Luna Mondschein Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Luna Mondschein Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Luna Mondschein Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Luna Mondschein Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Luna Mondschein Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Luna Mondschein Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Luna Mondschein Ortisei - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Luna Mondschein
Ulice:  Str. Purger 81
Město:  39046 Ortisei
Okres:  Bolzano Jižní Tyrolsko
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4031 Kč
156 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel v údolí Val Gardena se nachází v blízkosti lyžařských vleků a nabízí zdarma podzemní garáže, komfortní pokoje, velké wellness centrum a vnitřní bazén. V hotelu Luna Mondschein budete v blízkosti horských cest. Hotel pro vás může v létě zorganizovat túry s průvodci ze školy alpinismu Catores a v zimě zase projížďky na saních. Městské autobusy staví přímo před hotelem Mondschein. Soukromá kyvadlová doprava až k lyžařským tratím je k dispozici od 08:30 do 17:30. Odpočiňte si v elegantním a pohodlném salonu vyzdobeném v klasickém stylu. Velká zahrada a terasa jsou vybaveny opalovacími lehátky a zahradním nábytkem. Prostorné pokoje mají klasické vybavení a nabízí příjemné prostředí. Při příjezdu v sobotu a v neděli se můžete těšit na nápoj na přivítanou. Snídaně formou bufetu s bohatým výběrem jídel je zahrnuta v ceně. Zdejší restaurace je otevřena pouze pro hotelové hosty a nabízí regionální a středomořskou kuchyni, místní speciality a kvalitní vína. Tematické večeře se konají jednou týdně. Na vyžádání je k dispozici bezlepková strava. Od 16:00 si můžete nabídnout z hotelového odpoledního bufetu, kde najdete čerstvě upečené koláče a sušenky. Využijte lázeňská zařízení.Najdete zde vnitřní bazén s vodními tryskami a hydromasáží, finskou saunu, tureckou lázeň a thermarium. Dopřejte si pauzu v relaxačním prostoru, kde si každý den po 18:00 můžete pochutnávat na bylinných čajích a čerstvém ovoci. Zajděte si do hotelového wellness a kosmetického centra. K dispozici zde budete mít koupací plášť i pantofle. Soukromé fitness centrum je k dispozici každý den od 09:00 do 21:00. Bezplatně můžete také využívat tenisové zařízení v blízkém tenisovém centru v St. Ulrich. Je možné, že si v určitých ročních obdobích budete v hotelu moci rezervovat pobyty na nejméně 7 nocí, s příjezdem v sobotu nebo v neděli.


Důležité informace

Věnujte prosím pozornost informaci, že při rezervaci polopenze nejsou v ceně nápoje.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo22 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter