Informace o Hotel Digon

Vítáme Vás na stránce Hotel Digon na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Digon, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Digon, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Digon.

  • Hotel Digon

Hotel Digon Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Digon Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Digon Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Digon Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Digon Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Digon Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Digon Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Digon Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Digon Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Digon Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Digon Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Digon Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Digon Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Digon Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Digon Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Digon Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Digon Ortisei - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Digon
Ulice:  Via Digon 22
Město:  39046 Ortisei
Okres:  Bolzano Jižní Tyrolsko
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3469 Kč
126 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrubgnofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Digon stojí v parku pod horskou loukou Seiser Alm, 1,5 km od městečka Ortisei a sjezdovek. V restauraci se k přípravě jídel používají produkty z vlastní farmy. Digon Hotel má pokoje s koberci nebo s dřevěnou podlahou. Najdete v nich psací stůl a satelitní TV s plochou obrazovkou. Většina pokojů má panoramatický výhled na okolní hory. V restauraci hotelu Digon se podávají menu o 5 chodech, navíc pak saláty a chuťovky formou bufetu. Na jídle si můžete pochutnat také na malé terase u restaurace. Hotel nabízí hostům vyhřívanou lyžárnu. Zaměstnanci vám mohou rezervovat výlety a vyzvednout skipasy, které si objednáte on-line. Příjemně relaxovat lze na lehátkách ve velké hotelové zahradě a na terase s lenoškami. Hotel Digon stojí přímo u zastávky autobusů, které vás zavezou do centra Ortisei a k lyžařským vlekům. Na sjezdovky v oblasti Seiser Alm a Seceda dojedete linkovým placeným skibusem.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo23 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter