Informace o Hotel Angelo Engel

Vítáme Vás na stránce Hotel Angelo Engel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Angelo Engel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Angelo Engel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Angelo Engel.

  • Hotel Angelo Engel

Hotel Angelo Engel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Angelo Engel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Angelo Engel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Angelo Engel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Angelo Engel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Angelo Engel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Angelo Engel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Angelo Engel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Angelo Engel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Angelo Engel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Angelo Engel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Angelo Engel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Angelo Engel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Angelo Engel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Angelo Engel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Angelo Engel Ortisei - Pensionhotel - HotelyHotel Angelo Engel Ortisei - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Angelo Engel
Ulice:  Str. Petlin 35
Město:  39046 Ortisei
Okres:  Bolzano Jižní Tyrolsko
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6957 Kč
271 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Angelo Engel se nachází v centru města Ortisei a nabízí bezplatné wellness centrum, pěší i lyžařské výlety zdarma a tradiční restauraci. Všechny pokoje v alpském stylu jsou vybavené LCD TV a bezplatným Wi-Fi. Angelo se nachází 500 metrů od Alpe di Siusi, největší vysokohorské alpské louky v Evropě. Hotel v zimě provozuje bezplatný skibus do vesnice a ke všem lyžařským vlekům v okolí. Ve všech pokojích je dřevěný nábytek a satelitní i SKY programy. Nechybí ani župan, pantofle a toaletní potřeby. Většina pokojů má balkon. Hosté hotelu Angelo Engel se mohou těšit na pestrou sladkou i slanou snídani formou bufetu. V restauraci se k obědu a večeři podávají místní a italská jídla. Ve wellness areálu najdete krytý bazén, vířivku a tureckou lázeň. Odpočinout si můžete v několika saunách. Vyhřívaný venkovní bazén s hydromasážní částí je k dispozici po celý rok. Dostupné jsou i kosmetické služby a masáže.


Důležité informace

Informujte prosím Hotel Angelo Engel o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo22 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter