Informace o Hotel Adriana

Vítáme Vás na stránce Hotel Adriana na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Adriana, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Adriana, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Adriana.

  • Hotel Adriana

Hotel Adriana Alleghe - Pensionhotel - HotelyHotel Adriana Alleghe - Pensionhotel - HotelyHotel Adriana Alleghe - Pensionhotel - HotelyHotel Adriana Alleghe - Pensionhotel - HotelyHotel Adriana Alleghe - Pensionhotel - HotelyHotel Adriana Alleghe - Pensionhotel - HotelyHotel Adriana Alleghe - Pensionhotel - HotelyHotel Adriana Alleghe - Pensionhotel - HotelyHotel Adriana Alleghe - Pensionhotel - HotelyHotel Adriana Alleghe - Pensionhotel - HotelyHotel Adriana Alleghe - Pensionhotel - HotelyHotel Adriana Alleghe - Pensionhotel - HotelyHotel Adriana Alleghe - Pensionhotel - HotelyHotel Adriana Alleghe - Pensionhotel - HotelyHotel Adriana Alleghe - Pensionhotel - HotelyHotel Adriana Alleghe - Pensionhotel - HotelyHotel Adriana Alleghe - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Adriana
Ulice:  Corso Venezia 20
Město:  32022 Alleghe
Okres:  Belluno provincie
Kraj:  Benátsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1100 Kč
43 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgslhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Adriana stojí na břehu jezera Alleghe, na půl cesty mezi Massaré a Alleghe. Nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu k lyžařským vlekům, restauraci a bezplatné Wi-Fi dostupné v celém objektu. Pokoje jsou vybaveny satelitní TV a některé mají stropy s dřevěnými trámy a balkon. V ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně formou bufetu. Adriana Hotel disponuje také salonkem a tavernou. Do lyžařského areálu Civetta s více než 80 kilometry sjezdovek a 27 lyžařskými vleky vás zaveze kyvadlová doprava.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo13 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter