Evropa > Itálie > Benátsko > Belluno provincie > Alleghe > Sporthotel Europa Sul Lago

Informace o Sporthotel Europa Sul Lago

Vítáme Vás na stránce Sporthotel Europa Sul Lago na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sporthotel Europa Sul Lago, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sporthotel Europa Sul Lago, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sporthotel Europa Sul Lago.

  • Sporthotel Europa Sul Lago

Sporthotel Europa Sul Lago Alleghe - Pensionhotel - HotelySporthotel Europa Sul Lago Alleghe - Pensionhotel - HotelySporthotel Europa Sul Lago Alleghe - Pensionhotel - HotelySporthotel Europa Sul Lago Alleghe - Pensionhotel - HotelySporthotel Europa Sul Lago Alleghe - Pensionhotel - HotelySporthotel Europa Sul Lago Alleghe - Pensionhotel - HotelySporthotel Europa Sul Lago Alleghe - Pensionhotel - HotelySporthotel Europa Sul Lago Alleghe - Pensionhotel - HotelySporthotel Europa Sul Lago Alleghe - Pensionhotel - HotelySporthotel Europa Sul Lago Alleghe - Pensionhotel - HotelySporthotel Europa Sul Lago Alleghe - Pensionhotel - HotelySporthotel Europa Sul Lago Alleghe - Pensionhotel - HotelySporthotel Europa Sul Lago Alleghe - Pensionhotel - HotelySporthotel Europa Sul Lago Alleghe - Pensionhotel - HotelySporthotel Europa Sul Lago Alleghe - Pensionhotel - HotelySporthotel Europa Sul Lago Alleghe - Pensionhotel - HotelySporthotel Europa Sul Lago Alleghe - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sporthotel Europa Sul Lago
Ulice:  Via Europa 10
Město:  32022 Alleghe
Okres:  Belluno provincie
Kraj:  Benátsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2730 Kč
107 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresithusvrubgdanoslhrtrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází u břehu jezera Alleghe, jen 300 metrů od sjezdovky Civetta. Má pokoje s balkonem, restauraci a bezplatné parkoviště. Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi zdarma. Sporthotel Europa Sul Lago nabízí pokoje s topením a koberci. K dispozici je vlastní koupelna, satelitní TV a minibar. Hosté mohou začít den typickou italskou snídaní. Restaurace nabízí mezinárodní jídla a má dobrý výběr vín. V hotelu také najdete vířivku, turecké lázně a velkou terasu s židlemi a stoly s výhledem na jezero. Personál pomůže hostům zorganizovat pěší a cyklystické výlety. Hosté se mohou věnovat také rybaření a plachtění na jezeře.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo13 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter