Informace o Garnì Prà Fiorì

Vítáme Vás na stránce Garnì Prà Fiorì na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Garnì Prà Fiorì, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Garnì Prà Fiorì, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Garnì Prà Fiorì.

  • Garnì Prà Fiorì

Garnì Prà Fiorì Mazzin - Pensionhotel - HotelyGarnì Prà Fiorì Mazzin - Pensionhotel - HotelyGarnì Prà Fiorì Mazzin - Pensionhotel - HotelyGarnì Prà Fiorì Mazzin - Pensionhotel - HotelyGarnì Prà Fiorì Mazzin - Pensionhotel - HotelyGarnì Prà Fiorì Mazzin - Pensionhotel - HotelyGarnì Prà Fiorì Mazzin - Pensionhotel - HotelyGarnì Prà Fiorì Mazzin - Pensionhotel - HotelyGarnì Prà Fiorì Mazzin - Pensionhotel - HotelyGarnì Prà Fiorì Mazzin - Pensionhotel - HotelyGarnì Prà Fiorì Mazzin - Pensionhotel - HotelyGarnì Prà Fiorì Mazzin - Pensionhotel - HotelyGarnì Prà Fiorì Mazzin - Pensionhotel - HotelyGarnì Prà Fiorì Mazzin - Pensionhotel - HotelyGarnì Prà Fiorì Mazzin - Pensionhotel - HotelyGarnì Prà Fiorì Mazzin - Pensionhotel - HotelyGarnì Prà Fiorì Mazzin - Pensionhotel - Hotely
Název:  Garnì Prà Fiorì
Ulice:  Streda Madona Del Chermin 597
Město:  38030 Mazzin
Okres:  Trient
Kraj:  Trentino-Jižní Tyrolsko
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2605 Kč
102 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresitsvrudanorotrnlarzh

Rychlý popis

Hotel Garni Pra Fiorì se nachází ve vesničce Fontanazzo, na klidném místě v srdci údolí Fassa. Nabízí možnost bezplatného půjčení jízdních kol, bohaté snídaně formou bufetu a pokoje zařízené v osobitém stylu. Hotel Garni Pra Fiori má pro hosty připraveny světle zařízené pokoje s kobercovou nebo dřevěnou podlahou. Některé disponují dřevěnými trámovými stropy a všechny se mohou pochlubit balkonem s výhledem na hory. V pokojích najdete také satelitní LCD TV a koupelnu s fénem. Ve všech prostorách hotelu je k dispozici Wi-Fi. Hosté mohou využít také snack bar a sluneční terasu v zahradě s dětským hřištěm. Autobus městské hromadné dopravy vás zaveze ke sjezdovkám v 1,2 km vzdáleném letovisku Campitello. Na letištní transfery mají hosté slevy. Hotel stojí jen 2 km od centra vesnice Mazzin a snadno se k němu dostanete po dálnici A22.


Důležité informace

Plánujete-li svůj příjezd po 21:00, informujte hotel o předpokládané době svého příjezdu předem. Tuto informaci můžete při rezervaci napsat do zvláštních požadavků, nebo hotel kontaktovat přímo. Upozorňujeme, že účet za pobyt je třeba v plné výši vyrovnat 1 den před odjezdem.

Zajímavosti v okolí

Arabba di Livinallongo16 kmArabba di Livinallongo
 
 
facebook g+ twitter