Evropa > Itálie > Kampánie > Neapol > Ischia > San Montano Resort & SPA Ischia - Pensionhotel

Informace o San Montano Resort & SPA

Vítáme Vás na stránce San Montano Resort & SPA na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu San Montano Resort & SPA, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt San Montano Resort & SPA, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro San Montano Resort & SPA.

  • star

    San Montano Resort & SPA

San Montano Resort & SPA Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & SPA Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & SPA Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & SPA Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & SPA Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & SPA Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & SPA Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & SPA Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & SPA Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & SPA Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & SPA Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & SPA Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & SPA Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & SPA Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & SPA Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & SPA Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & SPA Ischia - Pensionhotel - Hotely
Název:  San Montano Resort & SPA
Ulice:  Via Nuova Montevico 26
Město:  80076 Ischia
Okres:  Neapol
Kraj:  Kampánie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5225 Kč
189 €
 

 Tento text je dostupný také v: csende

Rychlý popis

San Montano Resort & Spa nabízí hostům možnost obdivovat 360° výhled přes ostrov Ischia a pobřeží Amalfi. Tento luxusní 5hvězdičkový hotel má přírodní saunu a termální bazén, stejně jako moderní wellness centrum. San Montano disponuje 2 venkovními bazény. Termální bazén je vyhříván na teplotu 32 až 37 stupňů Celsia a je v provozu po celý rok. Druhý bazén je naplněn mořskou vodou. Opalujte se na terase nebo se bezplatnou kyvadlovou dopravou nechte zavézt na pláž San Montano, kde můžete využít bezplatných ručníků, slunečníků a lehátek. Další bezplatnou kyvadlovou dopravou se dostanete do centra města Lacco Ameno, zatímco na recepci si můžete rezervovat výlety po ostrově a na pobřeží Amalfi. Přírodní sauna je zasazena do jeskyně v blízkosti bazénu a wellness centrum má řadu parních lázní, sprch a bazénů. V posilovně si můžete zacvičit s kvalifikovanými instruktory. Dopřejte si také bahenní koupel, vodoléčbu nebo jiné kosmetické ošetření. Všechny pokoje a apartmá jsou zařízené v klasickém námořním stylu a většina z nich má balkon nebo terasu, některé s výhledem na moře. Dokážete si představit lepší způsob, jak zakončit den, než večeří na terase s Neapolí, Vesuvem a poloostrovem Sorrentine na pozadí? Vyberte si z lákavé nabídky místních lahůdek následovaných neapolskými dezerty a mezinárodními zákusky. Na vyžádání vám kuchyně připraví osobní menu.

 
Oficiální jednotná klasifikace ubytovacích zařízení ČR je dobrovolný systém, který stanoví jasné a transparentní požadavky na jednotlivé kategorie a třídy ubytovacích zařízení. Materiál vznikl ve spolupráci Asociace hotelů a restaurací ČR, Unihost a za podpory agentury Czech Tourism a MMR.
Oficiální jednotná klasifikace ubytovacích zařízení ČR se stala součástí mezinárodního systému Hotelstars Union, který sjednocuje klasifikační kritéria v rámci 10 evropských zemí: ČR, Rakousko, Německo, Nizozemí, Švýcarsko, Maďarsko, Švédsko, Lotyšsko, Litva, Estónsko a zaručuje stejné parametry kvality ubytovacích zařízení v tomto významném regionu.
Více na www.hotelstars.cz.
 
facebook g+ twitter