Evropa > Itálie > Kampánie > Neapol > Ischia > San Montano Resort & Spa

Informace o San Montano Resort & Spa

Vítáme Vás na stránce San Montano Resort & Spa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu San Montano Resort & Spa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt San Montano Resort & Spa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro San Montano Resort & Spa.

  • San Montano Resort & Spa

San Montano Resort & Spa Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & Spa Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & Spa Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & Spa Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & Spa Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & Spa Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & Spa Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & Spa Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & Spa Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & Spa Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & Spa Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & Spa Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & Spa Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & Spa Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & Spa Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & Spa Ischia - Pensionhotel - HotelySan Montano Resort & Spa Ischia - Pensionhotel - Hotely
Název:  San Montano Resort & Spa
Ulice:  Via Nuova Montevico 26
Město:  80076 Ischia
Okres:  Neapol
Kraj:  Kampánie
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Luxusní 5hvězdičkový hotel San Montano Resort & SPA s panoramatickým výhledem na Ischii a pobřeží Amalfi nabízí přírodní saunu, termální bazén, moderní wellness centrum i bezplatné Wi-Fi. San Montano Resort & SPA poskytuje pokoje a apartmá v klasickém námořním stylu s TV, koupelnou, přezůvkami i bezplatnými toaletními potřebami. K některým z nich patří také balkon nebo terasa, v několika případech s výhledem na moře. V restauraci s výhledem na Neapol, Vesuv a poloostrov Sorrentine můžete vybírat z celé řady místních lahůdek, domácích neapolských dezertů i jídel mezinárodní kuchyně. Hotel má celkem 2 venkovní bazény, krytý Kneippův bazén a také 5 vířivek s výhledem na záliv San Montano. Opalovat se můžete na terase, nebo využijte bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž San Montano, kde na vás čekají rovněž bezplatné ručníky, slunečníky i lehátka. Další bezplatnou kyvadlovou dopravou se dostanete do centra města Lacco Ameno a na recepci si můžete rezervovat i výlety po ostrově nebo na pobřeží Amalfi. Kyvadlová doprava je zdarma zajišťována i při příjezdu a odjezdu hostů mezi hotelem a přístavištěm trajektů. Nabídka wellness centra zahrnuje celou řadu parních saun a sprch. Pod vedením kvalifikovaných instrukorů si můžete zacvičit v posilovně vybavené stroji značky Technogym a dostupné jsou také bahenní koupele, vodoléčba i další kosmetické služby. Ischijské přístaviště trajektů je vzdálené 15 minut jízdy autem.


Důležité informace

Upozorňujeme, že kyvadlová doprava z centra města Lacco Ameno a zpět jezdí od 8:00 do půlnoci. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím San Montano Resort & Spa o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter