Evropa > Itálie > Lombardie > Lecco > Otranto > Hotel Degli Haethey

Informace o Hotel Degli Haethey

Vítáme Vás na stránce Hotel Degli Haethey na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Degli Haethey, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Degli Haethey, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Degli Haethey.

  • Hotel Degli Haethey

Hotel Degli Haethey Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Degli Haethey Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Degli Haethey Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Degli Haethey Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Degli Haethey Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Degli Haethey Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Degli Haethey Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Degli Haethey Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Degli Haethey Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Degli Haethey Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Degli Haethey Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Degli Haethey Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Degli Haethey Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Degli Haethey Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Degli Haethey Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Degli Haethey Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Degli Haethey Otranto - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Degli Haethey
Ulice:  Via Antonio Sforza 33
Město:  73028 Otranto
Okres:  Lecco
Kraj:  Lombardie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1714 Kč
65 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Degli Haethey Hotel se nachází 2 minuty chůze od křišťálově čistého moře a písečné pláže Riviera Degli Haethey ve městě Otranto. Tento 4hvězdičkový designový hotel nabízí pokoje s balkonem a venkovní bazén. Hotel je inspirován hudbou. Veřejné prostory a některé pokoje jsou věnované slavným jazzovým hudebníkům, jako jsou Pat Metheny, Louis Armstrong, John Coltrane nebo Bill Evans. Pokoje jsou klimatizované a mají TV, minibar, dlážděnou podlahu a koupelnu s fénem a toaletními potřebami zdarma. Ve společných prostorách je dostupné Wi-Fi zdarma. V létě se u bazénu podávají večeře při svíčkách, které zahrnují středomořské speciality a místní vína. Za 10 minut dojdete do historického centra města Otranto a na vlakové nádraží Otranto. Na místě lze zaparkovat.


Důležité informace

Garážové stání je k dispozici za poplatek a v závislosti na dostupnosti.

 
 
facebook g+ twitter