Evropa > Itálie > Lombardie > Lecco > Otranto > Hotel Palazzo Papaleo

Informace o Hotel Palazzo Papaleo

Vítáme Vás na stránce Hotel Palazzo Papaleo na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Palazzo Papaleo, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Palazzo Papaleo, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Palazzo Papaleo.

  • Hotel Palazzo Papaleo

Hotel Palazzo Papaleo Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Palazzo Papaleo Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Palazzo Papaleo Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Palazzo Papaleo Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Palazzo Papaleo Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Palazzo Papaleo Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Palazzo Papaleo Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Palazzo Papaleo Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Palazzo Papaleo Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Palazzo Papaleo Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Palazzo Papaleo Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Palazzo Papaleo Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Palazzo Papaleo Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Palazzo Papaleo Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Palazzo Papaleo Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Palazzo Papaleo Otranto - Pensionhotel - HotelyHotel Palazzo Papaleo Otranto - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Palazzo Papaleo
Ulice:  Via Rondachi 1
Město:  73028 Otranto
Okres:  Lecco
Kraj:  Lombardie
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Palazzo Papaleo se nachází ve městě Otranto, v těsné blízkosti místní katedrály a pouhých několik kroků od moře, a nabízí střešní terasu s vířivkou. Historická budova hotelu se vyznačuje moderním designem využívajícím mramoru, mozaiky a chromu. Pokoje hotelu jsou světlé, prostorné, elegantně zařízené a mají dřevěné podlahy. Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a placenými programy. Ve všech najdete také moderní koupelnu s toaletními potřebami a fénem. Každé ráno je v hotelu Palazzo Papaleo podávána snídaně formou bufetu, kterou si lze během léta vychutnávat také na terase. Na drink lze zajít do stylového baru a dopřát si můžete také masáž nebo tureckou lázeň. Tento malý 5hvězdičkový hotel je rodinným podnikem a jeho personál se s vámi podělí o své znalosti okolí a poskytne vám celou řadu užitečných turistických informací.


Důležité informace

Upozorňujeme, že turecká lázeň a masáže jsou k dispozici za příplatek. Střešní vířivka je k dispozici pouze během léta.

 
 
facebook g+ twitter