Evropa > Itálie > Sardinie > Sassari provincie > San Pantaleo > Petra Segreta Resort & Spa

Informace o Petra Segreta Resort & Spa

Vítáme Vás na stránce Petra Segreta Resort & Spa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Petra Segreta Resort & Spa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Petra Segreta Resort & Spa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Petra Segreta Resort & Spa.

  • Petra Segreta Resort & Spa

Petra Segreta Resort & Spa San Pantaleo - Pensionhotel - HotelyPetra Segreta Resort & Spa San Pantaleo - Pensionhotel - HotelyPetra Segreta Resort & Spa San Pantaleo - Pensionhotel - HotelyPetra Segreta Resort & Spa San Pantaleo - Pensionhotel - HotelyPetra Segreta Resort & Spa San Pantaleo - Pensionhotel - HotelyPetra Segreta Resort & Spa San Pantaleo - Pensionhotel - HotelyPetra Segreta Resort & Spa San Pantaleo - Pensionhotel - HotelyPetra Segreta Resort & Spa San Pantaleo - Pensionhotel - HotelyPetra Segreta Resort & Spa San Pantaleo - Pensionhotel - HotelyPetra Segreta Resort & Spa San Pantaleo - Pensionhotel - HotelyPetra Segreta Resort & Spa San Pantaleo - Pensionhotel - HotelyPetra Segreta Resort & Spa San Pantaleo - Pensionhotel - HotelyPetra Segreta Resort & Spa San Pantaleo - Pensionhotel - HotelyPetra Segreta Resort & Spa San Pantaleo - Pensionhotel - HotelyPetra Segreta Resort & Spa San Pantaleo - Pensionhotel - HotelyPetra Segreta Resort & Spa San Pantaleo - Pensionhotel - HotelyPetra Segreta Resort & Spa San Pantaleo - Pensionhotel - Hotely
Název:  Petra Segreta Resort & Spa
Ulice:  Strada di Buddeo cp 130
Město:  07026 San Pantaleo
Okres:  Sassari provincie
Kraj:  Sardinie
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Petra Segreta Resort & Spa se rozkládá na ploše 5 ha uprostřed lesů nedaleko města San Pantaleo a nabízí panoramatický výhled, moderní wellness a velký venkovní bazén, který se nachází 2 km od hotelu na jiném pozemku. Po celém pozemku letoviska jsou rozesety tradiční sardinské domy, známé jako Stazzi, ve kterých najdete jedinečně zařízené pokoje v klasickém venkovském stylu. Pokoje jsou klimatizované a najdete v nich TV s plochou obrazovkou, župan, pantofle a vlastní terasu. Hlavní budova resortu Petra Segreta má vstupní halu, lounges krbem a čítárnu. Restaurace Il Fuoco Sacro s verandou s výhledem do přírody a na Středozemní moře nabízí speciality sardinské kuchyně. Hosté mohou relaxovat ve wellness centru se saunou, posilovnou a vířivkou. Je také možné půjčit si jízdní kola. Parkování je k dispozici zdarma. Resort & Spa Petra Segreta se nachází 25 minut jízdy od města Olbia a 15 minut jízdy autem od golfového klubu Pevero. Písečné pláže podél Smaragdového pobřeží jsou snadno dosažitelné autem.

 
 
facebook g+ twitter