Evropa > Itálie > Kampánie > Salerno > Villammare > Hotel Le Piane

Informace o Hotel Le Piane

Vítáme Vás na stránce Hotel Le Piane na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Le Piane, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Le Piane, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Le Piane.

  • Hotel Le Piane

Hotel Le Piane Villammare - Pensionhotel - HotelyHotel Le Piane Villammare - Pensionhotel - HotelyHotel Le Piane Villammare - Pensionhotel - HotelyHotel Le Piane Villammare - Pensionhotel - HotelyHotel Le Piane Villammare - Pensionhotel - HotelyHotel Le Piane Villammare - Pensionhotel - HotelyHotel Le Piane Villammare - Pensionhotel - HotelyHotel Le Piane Villammare - Pensionhotel - HotelyHotel Le Piane Villammare - Pensionhotel - HotelyHotel Le Piane Villammare - Pensionhotel - HotelyHotel Le Piane Villammare - Pensionhotel - HotelyHotel Le Piane Villammare - Pensionhotel - HotelyHotel Le Piane Villammare - Pensionhotel - HotelyHotel Le Piane Villammare - Pensionhotel - HotelyHotel Le Piane Villammare - Pensionhotel - HotelyHotel Le Piane Villammare - Pensionhotel - HotelyHotel Le Piane Villammare - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Le Piane
Ulice:  Loc. Santa Maria Le Piane
Město:  84070 Villammare
Okres:  Salerno
Kraj:  Kampánie
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitrunoronlarzh

Rychlý popis

Moderní 4hvězdičkový hotel Le Piane s výhledem na záliv Policastrose se nachází v blízkosti Sapri. Nabízí venkovní bazén obklopený olivovými háji a bezplatné parkování přímo na místě. Všechny pokoje v hotelu Le Piane jsou klimatizovány, se satelitní TV, bezplatným přístupem na internet a balkónem s výhledem do nádherné krajiny. Le Piane má pozoruhodnou černobílou fasádou a panoramatickou terasu, elegantní salonky a nepřetržitě otevřený bar. Le Piane je snadno dostupný po státní silnici RZ 18. Soukromá hotelová pláž je otevřena od 16. června.

 
 
facebook g+ twitter