> > > Hotel Bristol

Informace o Hotel Bristol

Vítáme Vás na stránce Hotel Bristol na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Bristol, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Bristol, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Bristol.

  • Hotel Bristol

Hotel Bristol - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - Pensionhotel - HotelyHotel Bristol - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Bristol
Ulice:  C. Colombo 2
Město:  84019 Vietri
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1404 Kč
55 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Bristol se nachází v městečku Vietri sul Mare a poskytuje ideální prostředí pro dovolenou na amalfitanském pobřeží. Na místě je zdarma dostupné oplocené parkoviště. Hotel Bristol stojí na skalách na pobřeží přímo u moře. Nabízí soukromý výtah do na sluneční terasu a zahradu, odkud snadno dojdete do centra města. Přímořské město Vietri sul Mare je vyhlášené svou keramikou. Z tohoto okouzlujícího moderního hotelu budete mít krásný výhled na pobřeží Amalfi a jeho výhodná poloha vám usnadní objevování zdejšího okolí. V okruhu 30 metrů od hotelu najdete řadu památek, včetně Pompejí, Paesta a ostrova Capri. Hotel Bristol obklopuje 3000 m² citronových sadů a luk. Zázemí hotelu zahrnuje bazén, sluneční terasu a 2 restaurace, z nichž jedna se specializuje na středomořskou kuchyni a druhá, Osteria della Villa, nabízí vybraná vína a místní gurmánské pokrmy.


Důležité informace

Upozorňujeme, že cena rezervace s polopenzí nezahrnuje jiné nápoje než vodu. Informujte prosím Hotel Bristol o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.


Důležité informace

Informujte prosím Hotel Bristol o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter