> > > Hotel Raito Wellness & SPA

Informace o Hotel Raito Wellness & SPA

Vítáme Vás na stránce Hotel Raito Wellness & SPA na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Raito Wellness & SPA, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Raito Wellness & SPA, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Raito Wellness & SPA.

  • Hotel Raito Wellness & SPA

Hotel Raito Wellness & SPA - Pensionhotel - HotelyHotel Raito Wellness & SPA - Pensionhotel - HotelyHotel Raito Wellness & SPA - Pensionhotel - HotelyHotel Raito Wellness & SPA - Pensionhotel - HotelyHotel Raito Wellness & SPA - Pensionhotel - HotelyHotel Raito Wellness & SPA - Pensionhotel - HotelyHotel Raito Wellness & SPA - Pensionhotel - HotelyHotel Raito Wellness & SPA - Pensionhotel - HotelyHotel Raito Wellness & SPA - Pensionhotel - HotelyHotel Raito Wellness & SPA - Pensionhotel - HotelyHotel Raito Wellness & SPA - Pensionhotel - HotelyHotel Raito Wellness & SPA - Pensionhotel - HotelyHotel Raito Wellness & SPA - Pensionhotel - HotelyHotel Raito Wellness & SPA - Pensionhotel - HotelyHotel Raito Wellness & SPA - Pensionhotel - HotelyHotel Raito Wellness & SPA - Pensionhotel - HotelyHotel Raito Wellness & SPA - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Raito Wellness & SPA
Ulice:  Via Nuova Raito 9
Město:  84019 Vietri
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2962 Kč
116 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Raito stojí na kopci s výhledem na záliv Salerno a pobřeží Amalfi. Nachází se v blízkosti sjezdu z dálnice A3 a nabízí bezplatné parkování a bezplatnou kyvadlovou dopravu do Vietri a na pláž. Raito Wellness & SPA má všechny pokoje s tradiční keramikou z Vietri, s internetem a satelitní TV. Některé pokoje mají balkon s výhledem na moře a k některým se lze vyvézt výtahem s panoramatickým výhledem. Hotel Raito je člen skupiny Ragosta Hotels Collection. Nachází se uprostřed citrusovníků a zahrad. K dispozici jsou 2 venkovní bazény a panoramatická slunečná terasa. V hotelových lázních ExPure na vás čeká vyhřívaný krytý bazén, sauna a turecká lázeň. K dispozici je výběr kosmetických programů, včetně široké nabídky masáží. V restauraci se světlou jídelnou s panoramatickým výhledem na pobřeží se podávají lahodné mořské plody a jídla krajové kuchyně.


Důležité informace

V případě předčasného odjezdu vám hotel naúčtuje 1 noc navíc. Děti do 14 let nemají povolen vstup do krytého bazénu a kosmetického centra. Lázně jsou k dispozici za příplatek, pokud není uvedeno v názvu pokoje jinak.

 
 
facebook g+ twitter