Evropa > Itálie > Lombardie > Como > Tremezzo > La Darsena

Informace o La Darsena

Vítáme Vás na stránce La Darsena na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu La Darsena, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt La Darsena, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro La Darsena.

  • La Darsena

La Darsena Tremezzo - Pensionhotel - HotelyLa Darsena Tremezzo - Pensionhotel - HotelyLa Darsena Tremezzo - Pensionhotel - HotelyLa Darsena Tremezzo - Pensionhotel - HotelyLa Darsena Tremezzo - Pensionhotel - HotelyLa Darsena Tremezzo - Pensionhotel - HotelyLa Darsena Tremezzo - Pensionhotel - HotelyLa Darsena Tremezzo - Pensionhotel - HotelyLa Darsena Tremezzo - Pensionhotel - HotelyLa Darsena Tremezzo - Pensionhotel - HotelyLa Darsena Tremezzo - Pensionhotel - HotelyLa Darsena Tremezzo - Pensionhotel - HotelyLa Darsena Tremezzo - Pensionhotel - HotelyLa Darsena Tremezzo - Pensionhotel - HotelyLa Darsena Tremezzo - Pensionhotel - HotelyLa Darsena Tremezzo - Pensionhotel - HotelyLa Darsena Tremezzo - Pensionhotel - Hotely
Název:  La Darsena
Ulice:  Via Regina 3 - Località Tremezzo
Město:  22016 Tremezzo
Okres:  Como
Kraj:  Lombardie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2304 Kč
89 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel La Darsena se nachází přímo u jezera Como, 150 metrů od centra Tremezza, a má krásný výhled na obec Bellagio i horu Mount Grigna. V hotelu je gurmánská restaurace. Hotel La Darsena má vlastní kotviště pro lodě a je vzdálen 100 metrů od zastávky trajektu. Zahrady Villa Carlotta jsou odtud jen 5 minut jízdy autem. Hotel La Darsena nabízí stylové a pohodlné pokoje s bezdrátovým připojením k internetu a satelitní TV s placenými programy "Pay-per-view". Na snídani si můžete dát sladké i slané pokrmy.


Důležité informace

Speciálně navržené pokoje s bezbariérovým přístupem a nekuřácké pokoje jsou k dispozici na vyžádání.

 
 
facebook g+ twitter