Evropa > Itálie > Kampánie > Neapol > Sorrento > Parco dei Principi

Informace o Parco dei Principi

Vítáme Vás na stránce Parco dei Principi na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Parco dei Principi, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Parco dei Principi, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Parco dei Principi.

  • Parco dei Principi

Parco dei Principi Sorrento - Pensionhotel - HotelyParco dei Principi Sorrento - Pensionhotel - HotelyParco dei Principi Sorrento - Pensionhotel - HotelyParco dei Principi Sorrento - Pensionhotel - HotelyParco dei Principi Sorrento - Pensionhotel - HotelyParco dei Principi Sorrento - Pensionhotel - HotelyParco dei Principi Sorrento - Pensionhotel - HotelyParco dei Principi Sorrento - Pensionhotel - HotelyParco dei Principi Sorrento - Pensionhotel - HotelyParco dei Principi Sorrento - Pensionhotel - HotelyParco dei Principi Sorrento - Pensionhotel - HotelyParco dei Principi Sorrento - Pensionhotel - HotelyParco dei Principi Sorrento - Pensionhotel - HotelyParco dei Principi Sorrento - Pensionhotel - HotelyParco dei Principi Sorrento - Pensionhotel - HotelyParco dei Principi Sorrento - Pensionhotel - HotelyParco dei Principi Sorrento - Pensionhotel - Hotely
Název:  Parco dei Principi
Ulice:  Via Rota 44
Město:  80067 Sorrento
Okres:  Neapol
Kraj:  Kampánie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3227 Kč
125 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Parco dei Principi stojí na útesu uprostřed parku o rozloze 3 ha, 1 km od centra města Sorrento. Nabízí bezplatné Wi-Fi, fitness centrum zdarma a panoramatický výhled na Neapolský záliv. Pokoje si zachovávají původní ráz a o moderní výzdobu se postaral italský architekt Gio Ponti. Mají balkon nebo okno s výhledem na moře nebo do zahrady. Součástí tohoto designového hotelu je bazén se slanou vodou a výtah na soukromou pláž s lehátky a slunečníky zdarma. Na vyžádání lze zajistit masáže. Hotel Parco dei Principi nabízí 2 restaurace, které lákají na středomořské a mezinárodní pokrmy. Hosté se v nich mohou kochat krásným výhledem na Tyrhénské moře. Do centra Sorrenta dojdete za 20 minut, případně lze využít bezplatnou autobusovou dopravu, která jezdí podle stanoveného jízdního řádu a je k dispozici na požádání.


Důležité informace

Bazén je otevřený od května do září. Od června do září je k dispozici plážová služba. Vezměte prosím na vědomí, že masáže jsou za příplatek.

 
 
facebook g+ twitter