Evropa > Itálie > Kampánie > Neapol > Sorrento > Parco dei Principi Wellness Hotel Sorrento - Pensionhotel

Informace o Parco dei Principi Wellness Hotel

Vítáme Vás na stránce Parco dei Principi Wellness Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Parco dei Principi Wellness Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Parco dei Principi Wellness Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Parco dei Principi Wellness Hotel.

  • Parco dei Principi Wellness Hotel

Parco dei Principi Wellness Hotel Sorrento - Pensionhotel - HotelyParco dei Principi Wellness Hotel Sorrento - Pensionhotel - HotelyParco dei Principi Wellness Hotel Sorrento - Pensionhotel - Hotely
Název:  Parco dei Principi Wellness Hotel
Ulice:  Via Rota 44
Město:  80067 Sorrento
Okres:  Neapol
Kraj:  Kampánie
Země:  Itálie
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4915 Kč
179 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendepl

Rychlý popis

Hotel Parco dei Principi je obklopený parkem o ploše 27 000 m². Nachází se na útesu 1 km od centra letoviska Sorrento a nabízí panoramatické výhledy na Neapolský záliv. Pokoje si i nadále zachovávají původní design a dekorace v moderním stylu italského architekta Gia Pontiho. Všechny jsou vybavené posuvnými okny vedoucími na balkon s výhledem do zahrady. Součástí tohoto designového hotelu je bazén se slanou vodou a výtah vedoucí na soukromou pláž s bezplatnými lehátky i slunečníky. Wellness centrum se může pochlubit krbem a barokními zrcadly. Parco dei Principi Wellness Hotel provozuje 2 restaurace připravující pokrmy středomořské a mezinárodní kuchyně a hostům se odtud nabízí překrásné výhledy na Tyrhénské moře. Do centra Sorrenta dojdete za 20 minut, případně lze využít bezplatnou autobusovou dopravu, která jezdí podle pevného jízdního řádu a je k dispozici na vyžádání.


Důležité informace

Bazén je v provozu od května do září. Od června do září je k dispozici plážová služba.

 
 
facebook g+ twitter