Evropa > Itálie > Ligurie > Janov > Sestri Levante > Relais San Rocco

Informace o Relais San Rocco

Vítáme Vás na stránce Relais San Rocco na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Relais San Rocco, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Relais San Rocco, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Relais San Rocco.

  • Relais San Rocco

Relais San Rocco Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyRelais San Rocco Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyRelais San Rocco Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyRelais San Rocco Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyRelais San Rocco Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyRelais San Rocco Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyRelais San Rocco Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyRelais San Rocco Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyRelais San Rocco Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyRelais San Rocco Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyRelais San Rocco Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyRelais San Rocco Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyRelais San Rocco Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyRelais San Rocco Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyRelais San Rocco Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyRelais San Rocco Sestri Levante - Pensionhotel - HotelyRelais San Rocco Sestri Levante - Pensionhotel - Hotely
Název:  Relais San Rocco
Ulice:  Via Aurelia 261
Město:  16039 Sestri Levante
Okres:  Janov
Kraj:  Ligurie
Země:  Itálie
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzh

Rychlý popis

Půvabná malá rezidence Relais San Rocco, která se nachází v kopcích nad Sestri Levante, 5 minut autem od pláže a spojky na dálnici, vás zve k relaxačnímu pobytu. Od Relais San Rocco se snadno dostanete do Cinque Terre a známých měst, jako je Rapallo, Santa Margherita, Portofino a San Fruttuoso. Požádejte zaměstnance o informace o dopravě. V 19. století byl objekt vesnickým domem jedné významné rodiny. V létě roku 2005 zde byl otevřen hotel. Rezidence Relais San Rocco je pojmenována po hoře a přilehlém kostelíku. Relais San Rocco nabízí 10 hezkých a elegantně zařízených pokojů, kde najdete nejmodernější techniku, včetně ADSL připojení na internet. Všechny pokoje mají pěkný výhled.

 
 
facebook g+ twitter